Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El van törve a nagylábamujja,...

El van törve a nagylábamujja, de anyum mindenáron azt akarja hogy menjek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14éves fiú vagyok. Idén már sokat hiányoztam az iskolából. Most pénteken eltört a nagylábamujja focizás közben tesi órán. Borzasztóan fáj amikor ráállok a lábamra , szinte a sírás kerülget mindig. Azt még hozzá kell tenni, hogy gyalog járok iskolába... Anyukám pedig mindenáron azt szeretné hogy elmenjek az iskolába még így is, viszont véleményem szerint pihentetni kéne hogy összeforjon, nem pedig gyalogolni a hét 5napján az iskoláig illetve vissza. Mit tegyek valaki tud egy jó tippet/tanácsot adni?/köszönöm előre is a válaszokat!

2017. máj. 7. 15:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem ok, hogy két hetet lógjál.


Nekem törött kézzel be kellett menni, barátnőm törött kulccsonttal járt - amit nem gipszelnek, ugye -, mégsem vágtunk le ilyen hisztit.

2017. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%
MEllesle a suliban is ülsz, aztán ennyi, otthon sem csinálsz semmi egyebet - ja, de, nyávogsz a gyakorin.
2017. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Hé,de várj csak, akkor vigyen el anyud most az orvoshoz; elvileg az ilyen ügyelet az mindig van nyitva, mert lehet, hogy sürgősen van rá szükség; de amúgy én nem tudom. De elvileg talán hétvégén is szoktak lenni.
2017. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Mennyi hiányzásod van?

Ha véletlenül az egy hét miatt kell osztályozó vizsgát tenned vagy évet ismételned, annak mi értelme lenne?

Nem hinném, hogy anyukád azért ragaszkodik hozzá, hogy menj suliba, mert akkor jobban fáj a lábad.

2017. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Senki sem rinyál... Értelmes válaszokat szerettem volna kapni,(nagyrészben olyat is kaptam, köszönöm) hogy szerintetek normális-e , és nekem jó lesz e úgy hogy bemegyek törött lábujjal.
2017. máj. 7. 16:16
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem járok közel a 250órához.
2017. máj. 7. 16:17
 27/40 anonim ***** válasza:
29%
Igen normális, és jó lesz neked ha bemész törött lábujjal, mivel az nem egy olyan dolog ami indokolná a hiányzást. Mikor az enyém eltört edzésen még elmentem az öcsémért az oviba, utána játszótereztünk, és csak utána tudott anya elvinni orvoshoz, mert addig dolgozott. Semmi bajom nem lett belőle,másnap mentem iskolába ugyan úgy. Annyi hogy ha nagyon fájt vettem be gyógyszert és a tanárok megengedték hogy egy székre rakjam a lábam hogy ne lógjon. Ja meg igen tesi alól kaptam felmentést egy hónapra.
2017. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
22%
Nem is biztos, hogy el van törve. Én elmennék orvoshoz.
2017. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
51%
Holnap esetleg matek doga lesz? :)
2017. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
84%

"Idén már sokat hiányoztam az iskolából."

Ezt te írtad. És mindig el volt törve a lábad, vagy valamid? Annyira beteges vagy?

2017. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!