Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves fiam "csalja" a...

A 17 éves fiam "csalja" a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Kedden hazahozott egy elég normális lányt. Be mutatott neki, megetettem. Jó benyomást tett. De most nem ez a lényeg. Tegnap láttam hogy az utcán egy teljesen másik lánnyal csókolóztak. Mikor hazajött, megkérdeztem hogy hogy van a barátnője, erre azt mondta hogy jól megvannak, ilyenkor mit szokás csinálni?
2017. máj. 26. 13:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos beszélnék vele, hogy ha ennyire nem fontos neki a lány, akkor legközelebb ne hozza haza bemutatni, mert utána nekem is kellemetlen lenne a lánnyal jópofizni, illetve, hogy ez gerinctelenség, akár fiatal, akár nem. Lehet lepontozni, nem zavar, ha másnak nem tetszik!
2017. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Neked semmit se kell itt csinalni, az o dolga, te meg az o anyja vagy, tehat az o oldalan a helyed.
2017. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%

"Be mutatott neki, megetettem." <3 De aranyos. :)

Ezen miért kell röhögni?


Hallgass a 17 éves válaszolóra.

2017. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

#12

Persze, asszisztáljon minden alja dologhoz, csak mert a gyerek lelkét ápolgatni kell.


Én leülnék vele beszélgetni. Nem lecseszném, nem kiabálnék vele, semmi ilyesmi, viszont megpróbálnék hatni rá, hogy egyrészt ez nem teljesen oké dolog, másrészt akkor minek hozza át a "barátnőjét", ha ennyire veszi komolyan, harmadrészt neki is jobb lenne, ha tisztázná a dolgot. Megpróbálnám megbeszélni vele, hogy mi az a "kapcsolatban", ami nem jó, nem működik, és próbálnék segíteni.

Vagy esetleg ugyanezekkel az apja próbálkozna, hátha neki jobban megnyílik.


Attól még, hogy valaki próbálja jobb irányba terelgetni a gyerekét, attól még szeretheti meg mellette állhat...

2017. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
"Persze, asszisztáljon minden alja dologhoz, csak mert a gyerek lelkét ápolgatni kell. " Így lett öcsémből egy empátia nélküli, érzéketlen s_ggfej...
2017. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%
Még fiatal, hagyni kell, hogy éljen vígan. Még sok bajt hozhat az élet, legalább most élvezze.
2017. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok azoknak, akik szó nélkül hagynák. Szánalmas szülők. Így kell gerinctelen férget nevelni a gyerekből. Ugyanis a megcsalás - bármilyen okból történik is - egy gerinctelen, gyáva, a párját kihasználó és megalázó jellemre vall. Ezt már fiatalon sem szabadna hagyni. Egy jó szülő feladata normális embert faragni a gyerekből, nem mindent ráhagyni.
2017. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha megint megy a másik lány, akkor kérdezz rá hangosan, másik szobából, hogy mi is volt a neve annak a <külső leírása> lánynak, akivel ekkor és ekkor smárolt :D
2017. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg ő mit szólna, ha látná az apját egy másik nővel az utcán.
2017. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Akik szerint hagyni kell meg jó ez így had csinálja: gondolom nektek se fájna ha megcsalna a párotok igaz? hiszen fiatal, had csinálja nyugodtan... és gondolom azt se szeretnétek, ha erre valaki felhívná a figyelmeteket, éljetek csak álomvilágban, aztán csodálkozzatok honnan szedtetek össze valami jó kis nemi betegséget. Csak gratulálni tudok az értékrendetekhez.
2017. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!