Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves fiam "csalja" a...

A 17 éves fiam "csalja" a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Kedden hazahozott egy elég normális lányt. Be mutatott neki, megetettem. Jó benyomást tett. De most nem ez a lényeg. Tegnap láttam hogy az utcán egy teljesen másik lánnyal csókolóztak. Mikor hazajött, megkérdeztem hogy hogy van a barátnője, erre azt mondta hogy jól megvannak, ilyenkor mit szokás csinálni?
2017. máj. 26. 13:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván ha 17 évesnek anyu azt mondja, hogy nem szabad csalfának lenni, akkor utána megtér, és sose fog ilyet csinálni. Nyilván.
2017. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
30%
Egyszerűen nen hiszem el , hogy ezt egy felnőtt ember írta..
2017. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
én 21 éves vagyok,nincs még gyerekem,de én leülnék vele beszélni mint férfi a férfival.Engem az első barátnőm ( 19 voltam) megcsalt érzelmileg,nekem már az is elég megalázó volt.
2017. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

Én megpróbálnék vele beszélni, hogy szakítson legalább a barátnőjével..

Egyébként akkor mi van 9., ha még fiatalok és nem olyan komoly a kapcsolat? Akkor a barátnőjének nincsenek már érzelmei, vagy mi? Te mit szóltál volna, ha rögtön az első igazi barátod/barátnőd megcsal, erre valaki csak annyit mond, hogy hát oszt akkó mi van, még fiatal..? Akkor kevésbé érezted volna magad becsapva és ugyanúgy meg tudtál volna bízni másokban? Gratulálok.

2017. máj. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Én elmondanám a gyereknek, hogy láttam a másik csajjal, azt is, hogy ez inkorrekt a barátnőjével szemben, így nem viselkedünk. Sem nővel, sem baráttal, senkivel. Nem értem, miért kéne mismásolni, kerülő utakon közelíteni, a bizalmi kapcsolat alapja az őszinteség. A lánynak nem szólnék, azt meccseljék le ők, nekem a fiam

nevelése, jellembeli fejlődése a fontos. Arra viszont megkérném, hogy addig ne hozza fel a csajt, amíg nem tisztázta a helyzetet, mert én nem akarok asszisztálni az ő, számomra elfogadhatatlan viselkedéséhez, és úgy tenni, mintha mi sem történt volna.

2017. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%

Egyszerűen nem értem sem a kérdezőt, sem a válaszolók nagy részét?!

Attól, mert "megetetted" már el is kellene vennie feleslegül??!

Basszus! 17 éves! Még keresi az igazit.

Ugyanazt csinálja, mint a vele egyidős csajok. Szexelnek akivel csak lehet.

2017. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező!

Ha normális szülő lennél, akkor felhívnád a figyelmét arra, hogy inkább ő szo .passa meg a csajokat,

minthogy őt szo .passa majd meg valamelyik csaj egy "gólyahírrel".

2017. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%

"Ugyanazt csinálja, mint a vele egyidős csajok. Szexelnek akivel csak lehet."


Akkor meg minek van kapcsolatban? Fűvel fával dugni lehet úgy is, hogy közben nem vagyok egy gerinctelen képmutató k*csög.

2017. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!