Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megbocsátanátok ilyen...

Szülők! Megbocsátanátok ilyen helyzetben a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Ha nagyon azt akarnátok, hogy diplomás ember legyen belőle, de ő egyáltalán nem akar tanulni, hanem már beállna dolgozni, elköltözne stb. Meg tudnátok bocsátani neki? Mennyi idő kéne nektek ehhez?
2017. máj. 26. 13:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Az tesz amit akar. Megbocsátani kéne azt, hogy a saját életét szeretné élni, nem azt amit parancsolnak neki? Micsoda felfogású szülők lehetnek...
2017. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

Én hallgattam anyámékra azt kb Sehol nem vagyok mert nem engedték hogy egy bizonyos(Számomra legjobban érdeklő)szakmát tanuljak...

A diploma nem sokat ér már.mindenki 60 diplomát aka és ott van 30 évesen nem dolgozott még rendesen soha nem megy nyugdíjba nincs családja...

Stb

2017. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%
Engedd, menjen csak. Tapasztalja meg az életet a saját bőrén. ;)
2017. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Mit kellene megbocsátani, dolgozik, rendes ember, nem? Persze jó lenne, ha legalább lenne egy szakmája, de a diploma nem biztosíték a boldog élethez, ha meg nem is érdekli, akkor nem fog tanulni.
2017. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Azt hittem,meglta vagy valami szörnyűséget tett...
2017. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
*meglopta
2017. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ott a bibi, hogy nem akarom, hogy minden áron diplomás legyen. Viszont találja meg az életcélját, lehetőleg éljen is meg belőle nélkülözés nélkül, mert különben nehezen lesz boldog.


De ha a te szüleid nem így vélekednek, mit sem ér, hogy mi, akiknek nem lényeg, mit gondolunk...

2017. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Nincs mit megbocsátani, a gyerekemre semmit nem erőltetek, neki kell eldöntenie, hogy ő mit szeretne. Esetleg tanácsot adok neki, de a döntés az övé és úgy szeretem ahogy van.
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Én nem akarom, hogy mindenáron diplomás legyen a gyerekem. Azt csinál, amit akar, amíg neki jó. Lehet tanulni idősebb korban is, ha végül úgy dönt, hogy nem jó neki mégsem. Ha meg jó, akkor jó. N33
2017. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%

Megbocsájtanék?

Ott kezdjük, hogy nem is haragudnék!

A saját élete, azt kezd vele amit akar.

Ha ő a nehezebbik utat választja és nem akar nappalin tanulni, hanem inkább elmegy dolgozni, áldásom rá.

Mindenki a saját sorsának a kovácsa!


Akkor haragudnék, ha azt tenné, amit egy ismerősünk gyereke, hogy nappalin tanulás címén otthon döglött, kihasználta a szüleit, nem tanult, végül nem végzett el semmit.

Nos, ezért haragudnék!

Haragudnék, mert becsapott és haragudnék az elpazarolt időért.

2017. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!