Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim el akarnak válni,...

A szüleim el akarnak válni, én apánál szeretnék maradni, de anya biztos haragudna rám miatta?

Figyelt kérdés

Ma derült ki. :( Nagyon szomorú vagyok miatta. :(


Apa mar a házasságuk elején sem szerette anyát. Csak azért vette feleségül (23 évesen), mert anya azt mondta, hogy öngyilkos lesz, ha apa szakít vele. Szóval csak a zsarolás miatt vette el végül apa, mert félt, hogy megteszi. De anya utana végig azt hitte, hogy azért, mert szereti őt. Apa egészen négy évig ezelőttig megtűrte anyat, aki mostanra egy idegbeteg, túlságosan ragaszkodó, számomra is néha elviselhetetlen ember lett. Apa dobta fel par napja, hogy mar elege van es mindenképp válni akar, azóta anya szinte mindig zsarolni próbálja szinten öngyilkossággal (amit persze nem tenne meg, csak szimpla zsarolás).


Szóval a kérdésem masik fele, hogy apunal szeretnek maradni es gondolom mar nem kell leírnom, hogy miert. :( En esküszöm, mar felek anyától es mondom: tiszta idegbeteg es azt hiszi, hogy az élet valami tündérmese, amiben minden ugy alakul, ahogy ő akarja.


De ha megmondanam, hogy apunal szeretnek majd élni, anya biztosan megharagudna rám es azt hinne, hogy egy szemétláda vagyok, mert nem tudja észrevenni, hogy őmiatta van minden!


Annyira összecsaptak a fejem felett a hullámok, kérem, valaki segítsen!!! 😭😭😭


11/L


2017. máj. 26. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam a megkérdőjelezős. Köszi kérdező magyarázatot, így ebben az esetben, akkor beszéld meg apukáddal, hogy nála lehess, ő meg majd elintézi a hivatalos részét.

Egyébként nem tudom, miért baj az, ha valaki nem rögtön elhisz mindent, hanem kérdéseket tesz fel, hogy pontosabban átlássa a helyzetet. Ha használom az agyam és mást is meglátok a kérdésben, más szemszögből próbálom vizsgálni, akkor már ugye teljesen felesleges is.

És azért mertem megkérdezni, mert a legjobb barátom ennyi idősen így került az alkoholista apjához(akkor éppen tiszta volt), akit 17 éves kora óta eltart, mert ha kidobná rövid életű hajléktalanként végezné. Csak szerettem volna megbizonyosodni róla, itt nincs-e hasonló helyzet.

2017. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

Ez az ő ügyük.

Viszont ha te is elhagyod, akkor meg is teszi.

2017. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

És akkor a kislánynak kéne az elmebajos anyjára tekintettel lenni? Hogy azután majd őt zsarolja ilyenekkel? Hát nem, ilyet nem lehet elvárni egy gyerektől.

Persze, hogy tegyenek meg mindent, hogy az apjával élhessen. Ha nyomós az ok rá, meg fogja kapni.

2017. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Mitől is lett "hisztis" az anyuka?!

Apuci szépen betett anyukának, pontosan tudja, hogy mikor, mivel lehet megalázni, méltóságában sérteni, kiváltani a tehetetlen "hisztit".

S így a végeredményre hivatkozva ráfoghatja a feleségére, hogy azért lép le, mert nem bírja már elviselni a mindennapos "cirkuszokat".


Az okokat keresd, kislány.

Aztán meg honnan veszed te, hogy a mamád zsarolásának az eredménye, hogy apád elvette feleségül?

Csak nem az apai nagymamádtól, vagy jóindulatú nagynénikédtől?!


Állj anyád mellé, szeresd.

Anyád pontosan látja, hogy apád csalja, hogy szívtelen és azt is, hogy a trükkjeivel ellene akar téged is nevelni.

Anyád egyedül van.

Kicsi vagy még, de próbálj vele beszélgetni kettesben, hogy mi is az ő verziója.

Ugyanis nincs férfi, akit zsarolással rá lehet venni, hogy vegye el feleségül azt, akit nem akar.

Sejtéseim szerint apádnak már régen mellékágai vannak.

2017. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó fröcsögő férfigyűlölőre ne hallgassál!!

Maradj apád mellett!

2017. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

14:33


Látom, hogy ismét kimerült az elem a vibrafonodból, és ezért rászabadultál a -kielégületlenségedből adódó- lelki nyomoroddal erre az oldalra!

2017. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!