Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy inkább tegyek úgy, mintha nem is tudnék róla?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégén rájöttem, hogy apának van egy másik barátnője, aki olyanokat ír neki, hogy váljon el anyámtól és hogy ők egymásnak vannak teremtve. Többször találkoztak is, tehát a dolog nem koholmány vagy ilyesmi. Nem tudom mit kéne tennem, nem szeretném, hogy elváljanak és nagyon haragszom apámra. Olyanokat is írt ennek a nőnek, hogy csak a gyerekei miatt (miattunk) nem akar még elválni és hogy rengeteg kockáztat hogy ne bukjanak le.. Ui.: Tudom, hogy nem szép dolog más beszélgetését nézni, de csak véletlenül jöttem rá, és utána nem tudtam uralkodni a kíváncsiságomon.

2017. máj. 29. 22:38
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ne irj nekem ilyen stilusu privatot, legy finom urino! Ha ingerult vagy, vezesd le egy jo szex-szel ma ejjel a szomszed Jozsival. A ferjed ugyis alszik, nem fogja megtudni.

Tolerans. PONT. :)

2017. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%

Mi van, csak nem lekezelt egy nő a magad jól megérdemelt helyén? :))))

(bocs, én nem tudok finom úrinő lenni, mert hogy férfiként röhögtem az ajánlataidon és próbálkozásaidon... olvass már vissza te szerencsecsomag, hol írtam, hogy én lennék a nő... )

2017. máj. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
53%
Neked, 66%-os, még kefélned sem kell ahhoz, hogy egy forintot ne érj.
2017. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
34%
Nincs jogod édesapád dolgai után kutakodni, de ha már megtörtént tessék vele erről beszélni, mert könnyen lehet, hogy nem boldog a kapcsolatában és azért tart barátnőt.
2017. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
56%
Anyád nyilván tudja, mert nem hülye! Ennyi, egyértelmű, ha csalják a másikat.
2017. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
46%
67%-os jól felhúzta magát :DD Hogy magyarázkodik, istenem, itt annyi barom van, hogy az ember nem is érti hogyan maradnak életben..
2017. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy húztam, magamban jót röhögtem a Nagy Erkölcsvédő netharcoson, akiről lesír, hogy nem hogy 20, de még 2 éves kapcsolata se volt... és ilyen "tesztoszteron-túltengéses tini" gondolkodással nem is lesz...

(egyébként, ahogy nézem, a felét törölték, és hát pont az ő jelzős szerkezeteit:)

2017. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
27%
A lenyeg, hogy vannak olyan szuka(kutyak), akik osszeallnak 20 evre egy kannal, de minden tuzeleskor mas kannak is odatartjak a hatsojukat. Az ilyeneket nem zavarja, hogy a kanjuk is mas szukakkal uzekedik rendszeresen. Nincs ezzel semmi baj, elvegre az emberiseg is az allatvilag resze. Ugye, cuncimokus? :)
2017. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
39%
Tudod, a helyzet az, hogy az emberek egy jó része nem vevő a hülyeségeidre... ez van, szereted, vagy nem.
2017. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!