Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy inkább tegyek úgy, mintha nem is tudnék róla?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégén rájöttem, hogy apának van egy másik barátnője, aki olyanokat ír neki, hogy váljon el anyámtól és hogy ők egymásnak vannak teremtve. Többször találkoztak is, tehát a dolog nem koholmány vagy ilyesmi. Nem tudom mit kéne tennem, nem szeretném, hogy elváljanak és nagyon haragszom apámra. Olyanokat is írt ennek a nőnek, hogy csak a gyerekei miatt (miattunk) nem akar még elválni és hogy rengeteg kockáztat hogy ne bukjanak le.. Ui.: Tudom, hogy nem szép dolog más beszélgetését nézni, de csak véletlenül jöttem rá, és utána nem tudtam uralkodni a kíváncsiságomon.

2017. máj. 29. 22:38
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
10%
Es gondolom, hogy nem a szereto kopott utana a koporsonak, hanem a feleseg.... csak hogy tudd!
2017. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
87%
#31, te gondolhatsz bármit - önmagadból kiindulva - én meg ismerem a valóságot.:)
2017. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom a sok lepontozónak mind tökéletes hűséges férjeik vannak. :))
2017. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és anya biztos nem tud róla. Viszont nem vagyok én olyan bátor h elmondjam apámnak, hogy aztán megromoljon köztünk az amúgy sem túl jó kapcsolat. Anyával teljesen normálisan viselkedik mintha nem is lenne semmi. Közbe meg késő este jön haza, mindig elmegy 'kirandulni' és kitorli az üzeneteket ami ettől a nőtől jön (aki mellesleg a gimibe tanárom is lehet hogy még bonyolultabb legyen a helyzet).
2017. máj. 30. 18:55
 35/49 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, a legbölcsebb, amit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele, abból, amit elmondtál, nem tűnik úgy, hogy ebből a dologból bármiféle komolyabb károtok is lehetne, max apádnak pár jó délutánja, és cserébe egy sokkal bonyolultabb élete - de ez az ő döntése. A valódi veszélyt ilyenkor pont az hordozhatja, ha kiborul a bili...
2017. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
50%

#33, mi 20 éve vagyunk együtt (tegnap volt:)), tényleg jóban és rosszban, egészségben és betegségben, ez számtalanszor bebizonyosodott. Hogy a 20 év alatt mindkettőnknek volt pár kalandja? Volt. És? Elhagynánk egymást? Ezer olyan szituban se, amire a "jóerkölcsű" publikum a "válj el"-t szokta javasolni. Ugye, a pároknak háromféle elterjedt hozzáállásuk van, a "nálunk kizárt", a "belefér", és bizony a "ne tudjak róla" - igen, ehhez is joga van embereknek.

Azt meg különösen gusztustalannak tartom, ahogy a Kérdezőt a saját érdekei ellen próbálják lázítani "erkölcsösék", amikor egyértelműen megmondta, hogy ő a válástól tart, azt nem szeretné.

Az meg bocs, de a blőd vicc kategóriája lenne, ha a fiam vonna felelősségre azért hogy milyen a szexuális életem.

2017. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
29%

"Ugye, a pároknak háromféle elterjedt hozzáállásuk van, a "nálunk kizárt", a "belefér", és bizony a "ne tudjak róla" - igen, ehhez is joga van embereknek."


Es van egy negyedik is: atb-aszom a hazastarsam.


Az, hogy te k-rvalkodsz a ferjed mellett, meg o is melletted az a kettotok dolga. Zsak a foltjat megtalalta. Jogod van k-rvanak lenni a ferjed mellett, de nincs jogod a tisztesseges tarsadat atvagni.

2017. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
42%

#37, szerintem vissza kellene venned... az, hogy láthatóan nem ismered a k***a szó jelentését, az egy dolog, de tudod, másoknak pont annyi joga van véleményt alkotni az általad képviselt értékrendről, mint neked a másokéról. Pont ez a baj a gondolatmenetetekkel, anyámtól se tűrtem, hogy rám kényszerítse a bigott elveit, csak nem képzeled, hogy a gyerekemtől eltűrném?

(a kérdés teoretikus, a fiam a saját szexuális életével van elfoglalva, nem az enyémmel)

2017. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
47%

Á, #39, ami sokkol, az a primitivitás... szerencsére a "szüzen az oltár elé" középkori elvárás masszívan kihalóban van, és engem baromira nem érdekel egy ilyen felfogású ember véleménye, a társasága meg végképp nem... (őszintén szólva még egy emberrel se találkoztam, aki manapság erre bukna és fiatalabb 75 évnél, talán rég jártam múzeumban, ezért lehet:))

(egyébként ÁTLAGOS számú:))

2017. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
39%
Tudod, nem szoktam szexelni se pénzért, se múmiákkal...
2017. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!