Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy inkább tegyek úgy, mintha nem is tudnék róla?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégén rájöttem, hogy apának van egy másik barátnője, aki olyanokat ír neki, hogy váljon el anyámtól és hogy ők egymásnak vannak teremtve. Többször találkoztak is, tehát a dolog nem koholmány vagy ilyesmi. Nem tudom mit kéne tennem, nem szeretném, hogy elváljanak és nagyon haragszom apámra. Olyanokat is írt ennek a nőnek, hogy csak a gyerekei miatt (miattunk) nem akar még elválni és hogy rengeteg kockáztat hogy ne bukjanak le.. Ui.: Tudom, hogy nem szép dolog más beszélgetését nézni, de csak véletlenül jöttem rá, és utána nem tudtam uralkodni a kíváncsiságomon.

2017. máj. 29. 22:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
8%
Nem, senki nem erdemli meg azt, hogy atvagjak, legyen az feleseg vagy szereto. Erzelmekkel nem jatszunk! A kerdezo apja megbukott emberkent, te, mint ferfi szurkolhatsz neki az atvereshez, de szerintem itt a legtobben (ferfiak es nok) el fogjak itelni.
2017. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
75%
#19, akármennyire is pözsögsz ellene, a való világban nem tökéletes emberek és tökéletes helyzetek vannak, van, amikor az itt szereplő a relatív legtökéletesebb állapot... nekem is volt ilyen ismerősöm, ahol a férjnek megvolt 30 éve ugyanaz a felesége, vele 2 közös gyerek, és huszonéve ugyanaz a szeretője, és a feleség "pro forma" nem tudott róla (csak az egész város, érted... de pünkt a feleség huszonéve nem) és így reagálnia se kellett rá... és így leélték az életüket, mindenféle botrányok, meg válások nélkül. Ha nekik jó volt, ki meg ítélkezni felette és milyen alapon?
2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
87%
... ki meR ítélkezni... (bocs, melléütöttem...
2017. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
22%
nem láttok bele a dologba, csak kívülállóként szemlélitek, de nekem egy rokonom csinálta meg ezt a BETEG feleségével, aki egyedül mozdulni is nehezen bír évek óta. neki is hiányzott a szex, ezért foly kvákat tart, ezt nyíltan fel is vállalja, a felesége meg kiszolgáltatott szerepben van, ezért nem válhat el tőle, de ez nem jelenti azt, hogy neki jó ez az állapot, csupán tehetetlen.. az ilyen esetek családokat tesznek tönkre, a mi családunk is nagyrészt tönkrement, szóval akármennyire felnőtt férfi valaki, a tetteinek következménye van, és ilyet nem csinál az ember azzal, akit legalább valaha szeretett, mert ha feleségül vette, akkor (jobb esetben) egyszer biztosan szerette. azzal meg nem értek egyet, hogy a szerető hibája, hogy őt is átveri a férj, igen, ő is ludas, de nem ő az egyetlen! a férj legalább annyira hibás, mint ő, de inkább jobban. csak azok védik, akik ugyanolyan szégyentelenek, mint ő...
2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
12%
folyton (csillag, csak nincs a billentyűzetemen)
2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
32%

amúgy elég undorító, hogy lepontozzák azokat a válaszokat, amiket erkölcsös emberek írnak, akik meg védik az áruló férjet, azt felpontozzák az égbe..ez is mutatja, hogy milyen gusztustalan világban élünk

:DD

2017. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
75%
#24, miért, te belelátsz? - vagy csak pont azt a pár infót tudod a Kérdezőtől, mint mi, és vetíted ki rá ezerrel a saját helyzetedet, a saját tapasztalatodat, a saját értékrendedet... miközben ez egy másik helyzet, másféle emberekkel...
2017. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
29%
A feleseg nem tudott rola, szoval a ferje elvette tole a dontes jogat. Leelte az eletet balga tudatlansagban, mikozben a varos rohogott rajta. Gratulalok a ferjnek, hogy a feleseget, a gyerekei anyjat guny es nevetseg targyava tette. Te amugy normalis vagy? Vegig gondolod te azt, amit irsz?
2017. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
16%
27# nem ugyanaz az eset viszont magara vessen aki ugy erzi hogyha barmelyik szuloje megcsalna a masikat nem lennenek rossz erzesek benne miatta. ha az en anyam vagy apam ekkora fajdalmat okozna a masiknak az nekem is fajna es mivel a kerdezo leirasabol egyertelmuen kiderul hogy ez a megcsalas titokban tortenik igy ertelmetlen a vita
2017. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
80%

#28, gondolkodni szoktál-e??? Te elképzelhetőnek tartod, hogy valamit huszonéve tud mindenki, csak pont a feleség tényleg nem??? Gondolod, üvegkalickában üldögélt, és soha nem beszélt senkivel?

Tudod, létezik (nem is ritkán) az a helyzet, amikor az ember nem akar tudni valamit, ergo "nem tud róla"... így nem kell a helyzettel foglalkoznia, nem kell érte felelősséget vállalnia. Amíg, ha a férj az arcába vágja, akkor kénytelen vele foglalkozni, kénytelen döntéseket hozni.

(nyugi, amikor a férfi aztán elhunyt, ott volt a temetésen a feleség is, a gyerekek is, meg a "nem tudok róla" - hát én inkább "párhuzamos feleségnek" mondanám huszonéves tartós kapcsolattal - is)

2017. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!