Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők mit szólnának ha a...

A szülők mit szólnának ha a 17 éves fiuk összejönne egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

17 éves, szeptembertől végzős srác vagyok.

Van egy csaj, aki szeptemberben kezdi a nyolcadikat, augusztusban lesz 14 éves.


Külsőre többnek néztem, ezért mertem bepróbálkozni nála, de mivel nem tűnik egy tipikusan kisgyerekesen naiv lánynak, ezért engem igazából nem zavar a kora.


Mivel úgy néz ki, hogy alakulhat valami belőle, ezért elkezdtem kicsit parázni, hogy a környezetem mit reagálna rá, ha esetleg összejönnénk.

Aki ismer, az tudja, hogy nem azért kezdtem ki nála, mert 'könnyű préda' lenne (ráadásul a vicc az, hogy sokkal nehezebb a dolgom, mint más lányoknál), de ettől függetlenül kicsit félek.


A szüleim véleménye is kicsit aggasztana, ezért kicsit felmérem a dolgokat, hogy az itteni emberek mit reagálnának erre.


A kb 3,5 év nem hangzik soknak, de ilyen esetben ez egy szakadék is lehet.


2017. jún. 19. 10:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Ezt:

Fiam.

Még ne hobórtozzál, hanem edd meg a levest amit anyád főzött, és trágyázd ki az istálót.

2017. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

"Katasztrófa... a srác PÁRKAPCSOLATRÓL kérdez, de sokan rögtön a szexre gondolnak... jogilag? Most ez komoly? "


LOL. Talán nincs összefüggés a kettő között?:-) Egyébként - a magam részéről - nemcsak "jogilag" aggódnék. Lehet, hogy a törvény szerint meghúzhatja a 15 éves fiú is a 12 éves kislányt, én akkor sem tartom ezt helyesnek.

2017. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem necces. :-/ Ha legalább 16 lenne, azt mondanám, hogy semmi probléma. Elhiszem, hogy vonzódsz hozzá, de most komolyan, minden bántó szándék nélkül, valóban mikor te most érettségizni fogsz, akkor egy nyolcadikos barátnőre van szükséged...?
2017. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Alain Delon ***** válasza:
11:26: :)
2017. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
94%
Nálunk volt ilyen az ismerősi körbe. Egy kintő tanuló nagyon értelmes 14 éves lány összejött egy 18 éves fiúval és asszem 3-4 évig együtt voltak. Mindenki kiakadt rajtuk főleg a lány szülei,barátai ismerősei, de a fiú szülei is közölték gyermekükkel véleményüket:"Te nem vagy normális!" Én nem tartom olyan gáznak vagy felháborítónak persze nyílván nem az én véleményem a döntő. De most akkor is? Ha szeretitek egymást a lány nem normális akkor miért ne?!
2017. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
36%
Nem nem normális hanem normális. Bogyánat! :D
2017. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
Minimum 20 felett tényleg nem nagy ez a korkülönbség, de én a 13 éves kislány apjának a helyében szétverném a 17 éves fiú pofáját. Fiúzni is korai ilyen fiatalon - feltéve, ha nem qrvát nevel az ember - nemhogy szexelni. Nekem senki ne mesélje be, hogy egy most 17 éves fiú várna a lány legalább 16 éves koráig a dugással.
2017. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13%
Te vagy beteg sz@r, hogy egy általános iskolás kislány pasizzon nyugodtan szerinted. Az pedig egy nagy hülyeség, hogy a lányok fejlettebbek. Ez nem nemtől függ.
2017. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

"Miért kötnéd már 18 éves korhoz nála a szexet és miért nem lehet hamarabb?? Ugyan mi baja lehet?? Te idióta."


Először is: anyád volt idióta, hogy téged a világra hozott. Másodszor: honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy a saját fiamnál kötöm életkorhoz a szexet? A kislány 13 éves, még jövőre is korai neki elkezdeni - szerintem -, de kétlem, hogy sokkal tovább képesek lennének türtőztetni magukat, ha együtt maradnak. ERRE vonatkozott az, amit írtam. Jellemző, hogy te csak a saját paraszt gondolatvilágodon belül tudsz mozogni, de ezt ne vetítsd ki rám, nem vagyunk egy szinten (hál'istennek.)

2017. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%
Van egy pár a baráti körömben, akik 13 és 17 évesek voltak, mi kör összekerültek! Már több mint 10 éve együtt vannak, két gyermekük született, boldogok, és nem kisebbségiek! Szóval egy ilyen kapcsolat lehet hosszútávú, bár ez ritka nagyon! Sok minden függ a körülményektől is, és h mennyire gondoljátok komolyan!
2017. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!