Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők mit szólnának ha a...

A szülők mit szólnának ha a 17 éves fiuk összejönne egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

17 éves, szeptembertől végzős srác vagyok.

Van egy csaj, aki szeptemberben kezdi a nyolcadikat, augusztusban lesz 14 éves.


Külsőre többnek néztem, ezért mertem bepróbálkozni nála, de mivel nem tűnik egy tipikusan kisgyerekesen naiv lánynak, ezért engem igazából nem zavar a kora.


Mivel úgy néz ki, hogy alakulhat valami belőle, ezért elkezdtem kicsit parázni, hogy a környezetem mit reagálna rá, ha esetleg összejönnénk.

Aki ismer, az tudja, hogy nem azért kezdtem ki nála, mert 'könnyű préda' lenne (ráadásul a vicc az, hogy sokkal nehezebb a dolgom, mint más lányoknál), de ettől függetlenül kicsit félek.


A szüleim véleménye is kicsit aggasztana, ezért kicsit felmérem a dolgokat, hogy az itteni emberek mit reagálnának erre.


A kb 3,5 év nem hangzik soknak, de ilyen esetben ez egy szakadék is lehet.


2017. jún. 19. 10:55
1 2 3
 21/26 pptomi ***** válasza:
76%

Miért olyan furcsa az, ha az apa félti a lányát? Nem csak a korai szextől, hanem esetlegesen egy mentális sérüléstől.

Én is voltam kamasz/tini, éppen ezért féltem.

2017. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

17-13 évesen felelőséggel lekötni magát egy életre.

Hol vannak ilyenkor a szülők?


Ha nem Afrikában, vagy esőerdőben.

2017. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

13 évesen nem randizhat olyannal, akit nem ismerek. Ha megengedem, hetente egyszer találkozhatnak nálunk, vagy úgy este, hogy valamelyik barátnőmmel mi is megyünk oda, ahova ők. Értelmes lányom van, nem fog összejönni végzős gimis fiúval.


Plussz azt írtad, vele nehéz dolgod van. Tutti nem vagy szűz. A lány talán még nem is csókolózott. Nem tetszik ez a helyzet, de ha tiltom csak rosszabb lesz. Felügyelni kell a programokat.

2017. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves még gyerek!!! Nem elég, hogy a korkülönbség miatt bármiféle testi dolog illegális lenne köztetek, de ez morálisan is elítélendő. Egy egyetlen évre vagy attól, hogy jogilag is felnőtt legyél, az a minimum, hogy elvárnám tőled a felnőttes gondolkodást is, ha az én fiam lennél! Keress egy korban hozzád illő lányt, ezt a kislányt meg hagyd békén! Nem igaz, hogy 13 évesen nem "kisgyerekes naiv lány", mert 13 évesen mindegyik az! Ha neked nem tűnik kisgyerekesnek, akkor az azért van, mert te vagy infantilis, és szellemileg fiatalabb vagy a korodnál. Ami alapvetően nem probléma, de nem jogosít fel arra, hogy gyerekekkel randizgass!


31/N

2017. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 17 évesen égett volna a pofám egy 13 évessel...
2017. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

addig ne sexeljetek amig a lany nem tolti be a Mo on hatalyos kort. 14 ev azt hiszem, nem ott elek ezert nem tudom.

utana meg nem kell engedelyt kerni, de vedekezni nem art ha nem akartok rogton gyereket.

2017. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!