Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a húgotok benyögné egyszer egy őszinteségi rohamában, hogy volt egyéjszakás kalandja egy házibuli után? Elmondanátok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Mindezt 15 évesen.

2017. jún. 20. 16:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hogy megneveljék? Ez a dolguk. Mi ebben az olyan aljas dolog? Én nem tudok mit csinálni, nem tőlem fog elkéredzkedni a következő házibulijára, nem én adok engedélyt. Közbeszólok, hogy ne engedjétek, nyilván megkérdeznék, hogy miért.
2017. jún. 20. 18:59
 12/29 anonim ***** válasza:
10%
Elmondanám természetesen. Ne legyen még nagyobb qrva a húgom. Nagyobb testvérként felelősséggel tartozok érte. És házibuliban 15 évesen dugni nem kis dolog. Terhes is lehetne.
2017. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondanám el. Mit tudnának tenni? Visszacsinálni már nem lehet.

Inkább megkérdezném tőle, hogy miért tette. Azért, mert menő akart lenni és zavarta a szüzessége? Vagy tényleg akarta ő is?

2017. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem az kell "megakadályoznod", hogy elmenjen a buliba, hanem azt kéne vele megértetned, hogy 15 évesen ne legyenek egyéjszakás kalandjai. Ha elmondod a szüleidnek soha semmit nem fog neked elmondani. Legyél érettebb, ne árulkodj hanem segíst neki
2017. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Hogy alakult ez ki?

Ismeretlen volt a fiú?

A hugod gyúrt az egyéjszakás kalandra?

Vagy szerelme a fiú régen és most sikerült vele lefeküdni először?

A fiú hogy viszonyul a hugodhoz?

Nagyon nem mindegy.

2017. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

Nemtudom én mit csinálnék, de azt tudom ha ezt elmondod, legközelebb ilyen dilemmába nem fogsz esni, mert biztos hogy semmit nem fog neked elmondani.


Inkább elbeszélgetnék vele, azzal többre menne, aztán nemtudnám hogy mit tegyek.

2017. jún. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%

Attól függ. Ha tudok rá hatni, hallgat rám, stb, akkor nem köpném be, én beszélgetnék vele erről. Ha viszont én nem tudok csinálni vele semmit, akkor elmondanám a szüleimnek.

Inkább haragudjon rám a húgom, mint hogy elkapjon valamit, terhes legyen, vagy bántsa valaki.

2017. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Minek köpnéd be? Megbízik benned ezért mondta el. Majd ő kiböki, ha szeretné. Ha a szüleid már nem, akkor te mindenképp világosítsd fel
2017. jún. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Elmondanám NEKI a véleményem a dologról. A szülőknek SEMMIKÉPP SE szólnék, nem történt semmi törvénybe ütköző dolog.
2017. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező (#11) hát NE szólj közbe, fogadd el, hogy a húgod 14+, a szexuális élete a magánügye, amibe csak tanácsot adhatsz.
2017. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!