Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a húgotok benyögné egyszer egy őszinteségi rohamában, hogy volt egyéjszakás kalandja egy házibuli után? Elmondanátok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Mindezt 15 évesen.

2017. jún. 20. 16:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

#20

Ha a húgod úgy megy haza egy nap, hogy aids-es, és/vagy terhes, és/vagy bedrogozták és megerőszakolták, akkor te megveregeted a vállát mosolyogva, és kedvesen annyit mondasz, hogy "ez a magánügyed"?

Érdekes, már kérdéseknél még a 17 éves is "kisgyerek", mert még nem nagykorú, addig babázzon otthon, de az, hogy valakinek a húga potenciális veszélynek van kitéve, az lol, már elmúlt 14, hadd csinálja, mi rossz történhetne....?

2017. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
"A szülőknek SEMMIKÉPP SE szólnék, nem történt semmi törvénybe ütköző dolog." - a bedrogozás, megerőszakolás szerény ismereteim szerint nem ebbe a körbe tartozik, azok köztörvényes bűntettek. Úgyhogy ne keverjük a szezont a fazonnal, légyszi.
2017. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
13%

#22

Aha. Aki egyszer elkerülte ezeket, az örökre immunis lesz rájuk.

Véletlenül se próbáljon senki hatni egy kamasz lányra, hogy ez marhára veszélyes, és nem igazán oké dolog. Hadd csinálja csak. :3

2017. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%
" hogy ez marhára veszélyes, és nem igazán oké dolog." - az egy éjszakás kaland? Én nem látok benne semmi szörnyűséget...
2017. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
4%

#24

Felnőttként oké, de TIZENÖT ÉVESRŐL van szó....

2017. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
79%
Igen, olvastam... és továbbra is látok némi különbséget a "szerintem is kicsit korai, ráért volna 16+ évesen is" és a "marhára veszélyes" között.
2017. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"a húgod 14+, a szexuális élete a magánügye"

"ráért volna 16+ évesen is"


LOL!

2017. jún. 23. 16:48
 28/29 anonim válasza:
56%

Elmondtad? Ha igen gratulálok, jó nagy g4ci vagy. Nyílván nem 2 éves, inkább segítenél neki.


Tuti valami kis nyomi, pattanásos befarsult lehetsz, lefogadom még irigy is vagy mert előbb vesztette el, annak ellenére, hogy fiatalabb :D


Ember, nem mindenki vár a diplomaosztóig

2018. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, hogy 15 évesen már szexelt, de nem mondanám meg.
2021. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!