Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nagyon illetlen...

Csak szerintem nagyon illetlenség a szüleim részéről, hogy simán képesek meztelenül mászkálni előttem?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy amikor elmennek fürdeni, miért nem képesek bevinni azt a ruhát, ami utána felvesznek. Szóltam már erről nekik, hogy nem kéne ezt, az volt a válasz, hogy majd az én házamban úgy fogom csinálni, ahogy én akarom. Nagyszüleim soha nem csináltak ilyet, ők neveltek rá arra, hogy mikor megyek fürdeni vigyem be a pizsamámat.

18/f



2017. júl. 2. 14:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%
És az senkit nem zavar, amikor kinn a nő melle, mert nyílvánosan szoptat ? Akár étteremben is.
2017. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%

Én élvezném ám :D

14L.

2017. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Igen, illetlenség.

Különösen annak tükrében, hogy kérted őket, hogy ne tegyék!

De lehet, hogy csak simán exhibicionisták, akkor nem tudsz tenni semmit.

Tüntetőleg fordulj el ilyenkor, más lehetőséged nincs.

2017. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is zavarna. Én sosem tudnék meztelenül mászkálni a lakásban...Egyedül sem szoktam, ha pedig tudom, hogy más is van itthon, aki megláthat, akkor meg pláne. Lehet, hogy nem szeret mindenki a fürdőben öltözködni (cipelni kell a ruhát, párás a levegő, nem száradsz meg normálisan stb.), én is csak viszek magammal fehérneműt, körbetekerem magamon a törölközőt és bemegyek a szobámba, ahol felöltözöm. Nem tudom, hogy ennyit miért nem lehet megtenni... Persze, ha az ember egyedül lakik a párjával, akkor az más, de mondjuk az egész család előtt azért szerintem nem túl ízléses dolog meztelenkedni. Ha pedig valaki meg is jegyzi, hogy őt zavarja, de ennek ellenére tovább folytatják, akkor pedig pláne bunkóság.
2017. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem ők fognak változtatni.

Neked kell udvariasan elfordulni, vagy kimenni a helységből (ha téged zavar a szituáció).

2017. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Biztos le leszek pontozva, de szerintem az a nem normalis, ha az embernek meg a sajat csaladja elott is szegyenloskodni kell annyira, hogy furdes utan nem szaladhat be a szobajaba meztelenul, 40 fokban...
2017. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De legalább egy törölköző vagy valami, de anyám képes akkor is képes kijönni amikor eszek.
2017. júl. 2. 18:33
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
10# azt remélem tudod h az is közszeméremsértés ha a házad ablakában pörgeted a farkad.
2017. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Engem is zavar mikor apam egy szal alsoban maszkal. Es amikor telen torolkozovel magamon a kalyhanal melegszek, mert paras a furdo, akkor mindig leszidnak, hogy oltozzek mar fel, pedig alsonemut viselek, es a torolkozot ugy tekerem fel mint ha egy egyberuha lenne szoval nem ertem ez oket miert zavarja, de apam nem...

Es ha mas eszik, sztem nem a legjobb kep elotte az anyja puceran, barhogy nez ki. O nem egy haverod szexi anyukaja... o az anyukad. Ez kb. Olyan mint ha nezned oket szx kozben, ott is pucerak

18l

2017. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

Az együttélés egyik fő szabálya (az kéne, hogy legyen) hogy figyelünk egymásra. Legyen az felnőtt vagy gyerek.

Vagyis ha valakit zavar, akkor próbáljuk úgy csinálni, hogy ne előtte villantsunk.

Ha senkit nem zavar akkor nincs miről beszélni.

Egyéni vélemény, hogy ez az én házam szöveg annyira szánalmas. De ha majd elköltözöl te se feledd ezt a mondatot és ne félj mondani te se a szüleidnek.

2017. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!