Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ki*aszni itthonról?

Miért akarnak ki*aszni itthonról?

Figyelt kérdés
Most végeztem a sulival, még semmit nem tudok de már azt hallgatom, hogy ideje dolgozni és elmenni itthonról.. Semmi nem jó, ha megmozdulok az se, ha nem az se. Eddig ez nem volt, szüleim együtt élnek eddig nagyon jó volt velük a kapcsolatom. Mióta végeztem a sulival ez megváltozott. Hozzátenném kB 2 hete végeztem. 19/F
2017. júl. 5. 01:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%

Ha már a madár hasonlatnál járunk,akkor a szüleidet a kakukkhoz tudnám hasonlítani,akik fészekparazita életmódot élnek.


Addig jó volt még jött utánad a családi.

Szép kis szülők...

2017. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Itthon mindenben segítek, még főzni is szoktam, a wc pucolástól kezdve a mosogatásig mindent.
2017. júl. 5. 13:25
 23/35 anonim ***** válasza:
56%
Arra nem válaszoltál hogy a szüleid megengedhetik-e maguknak hogy most x ideig eltartsanak. Ha eddig jó volt a kapcsolatotok akkor tuti nem azért mondogatják a munkát mert utálnak és szeretnék ha elhúznál. Egyszerűen nem jönnek ki a pénzzel. Szomorú, de ez a magyar helyzet. Egyébkênt az egyetemi jelentkezésedet támogatták?
2017. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez a magyar helyzet utolsó, szánalmas már ezzel jönni...
2017. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Állunk úgy anyagilag igen, hogy itthon tudjak lenni.Nem vagyunk se szegények, se gazdagok igazából. Az egyetemre már diákkölcsönt vettem volna fel önszántamból, ezer millió % hogy nem várnám el tőlük, hogy félévente 300 ezreket adjanak a tandíjra, ezt annó be is jelentettem amikor szóba került a továbbtanulás, nem is ellenezték a dolgot.
2017. júl. 5. 13:58
 26/35 A kérdező kommentje:
Semleges volt számukra a továbbtanulás :D jolvan menj ha ezt szeretnéd, ez volt :D
2017. júl. 5. 14:01
 27/35 anonim ***** válasza:
8%

#24

Pedig k**vara ez a helyzet Mo-n hogy keves szulo teheti meg hogy a gyereke tovabbtanulasat finanszirozza hitel nelkul. Nyisd ki a szemed neha

2017. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, kik azok, akik leszólják a kérdezőt. Könyörgöm, 19 éves. Jó, persze, egy kis nyári munkába nem halna bele, én is csináltam, de nem kellett beadnom a közösbe, eltettem későbbre, így szórakozásra, ruhákra sose kértem pénzt. Szerintem az a természetes, ha egy szülő támogatja a gyerekét, amiben tudja. Más szülő lakást vesz a gyerekének pl. Ez nem jó példa, vagyis én nem tudom elfogadnám e, elvagyok most albérletben, majd később kialakul, hogy lesz. Viszont az ilyen szülő szerintem nem normális.
2017. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
6%

Nem,nem ez a magyar helyzet,de ha a fideszre szavaztok továbbra is,egyre általánosabb lesz.


Egyre kevesebben fogják tudni támogatni a gyerekük továbbtanulását.


Pont ez a céljuk,hogy minél több ilyen kiszolgáltatott ember legyen,mint a kérdező.

2017. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett aki azt hiszi, hogy egy henyélő szar vagyok. A gimnázium összes nyáriszünetét végigdolgoztam, ezt az egyet akartam pihenve eltölteni.
2017. júl. 5. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!