Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vajon mit szólnának...

Szülők vajon mit szólnának (/ti mit szólnátok) ahhoz, ha a lányuk a szüleitől is idősebb férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

22/N vagyok, szüleim 43-44 évesek. Nemrég találkoztam egy 45 éves férfivel, közöd hobbi kapcsàn. Nem mondom hogy szerelmes lettem belé, nem remeg meg a gyomrom ha làtom, de fura módom mindig várom a talàlkozàsokat (nem randik, csak a hobbink miatt) és kissé ideges vagyok ha pl épp többen vagyunk és nem tudunk beszélgetni. Szóval nem tudom mi a helyzet vele kapcsolatban. Lehet ha 15 évvel fiatalabb lenne, már rég rávetettem volna magam :D de azért a kora kicsit megrémít, fura hogy idősebb apámtól. Neki egyébként láthatóan bejövök. De nem hiszem hogy lesz belőle valami, majd kiderül.

(egyébként soha nem jöttek be az idősebb pasik)


Szóval a fönn ìrt kèrdèsem csak pusztán kíváncsiság, hogy vajon a szülök mit szólnának egy ilyen kapcsolathoz.


2017. júl. 8. 06:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"egy újabb kérdés szét lett barmolva"


Bocsáss meg, hogy válaszolni merészeltünk. :-O

2017. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, a szüleim 44 és 45 évesek. Nagyon lazák, irtó jófejek. A férjem 15 évvel idősebb nálam, 38 éves, soha nem tették szóvá, semmilyen problémánk nem volt belőle. Nagyon jól kijönnek egymással. El sem tudnám képzelni magam korombeli fiúval.
2017. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az sokkal "gázabb",hogy 23 évesen házas vagy,minthogy 38 éves a pasid.
2017. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22: Fogadjunk, te az a fajta lány vagy, akinek a korai beli fiúk éretlenek. Ellenben te 20 körül egy középkorú pasihoz teljesen érett vagy.
2017. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni,de szerintem nagyon gáz,hogy ilyen 18-25 éves lánykák a nagy szerelemre házasodnak 0 élettapasztalattal.


Én az ilyeneken csak elmosolyodok.

Azt se tudja még mi az élet,de már házasodik.


Mikor meglátom,hogy valakinek ez a neve,hogy valamilyen "né",és van vagy 20 éves,hát csak nevetni tudok:D

2017. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!