Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vajon mit szólnának...

Szülők vajon mit szólnának (/ti mit szólnátok) ahhoz, ha a lányuk a szüleitől is idősebb férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

22/N vagyok, szüleim 43-44 évesek. Nemrég találkoztam egy 45 éves férfivel, közöd hobbi kapcsàn. Nem mondom hogy szerelmes lettem belé, nem remeg meg a gyomrom ha làtom, de fura módom mindig várom a talàlkozàsokat (nem randik, csak a hobbink miatt) és kissé ideges vagyok ha pl épp többen vagyunk és nem tudunk beszélgetni. Szóval nem tudom mi a helyzet vele kapcsolatban. Lehet ha 15 évvel fiatalabb lenne, már rég rávetettem volna magam :D de azért a kora kicsit megrémít, fura hogy idősebb apámtól. Neki egyébként láthatóan bejövök. De nem hiszem hogy lesz belőle valami, majd kiderül.

(egyébként soha nem jöttek be az idősebb pasik)


Szóval a fönn ìrt kèrdèsem csak pusztán kíváncsiság, hogy vajon a szülök mit szólnának egy ilyen kapcsolathoz.


2017. júl. 8. 06:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
nekem még lenne esélyem babuka? 54/F
2017. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem mézes puszedlim.
2017. júl. 8. 10:10
 13/25 anonim ***** válasza:
15%
#6: A normális családi norma azt is tartalmazza,hogy magunkhoz nem illő párt válasszunk?
2017. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Mi van? Ki nem magunkhoz illő pàr? Valaki azért nem illene hozzàm mert 20 évvel öregebb?

Inkàbb hozzám az nem illik aki dohànyzik, bulizik, a pénzt szerintem értelmetlen dolgokra költi, nem szereti az állatokat stb.

2017. júl. 8. 10:25
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha szerinted egyértelmű, hogy illik hozzád, akkor miért tetted fel a kérdést?
2017. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

#14: Nagyobb a korkülönbség,mint ahány éves vagy,nyisd már ki a szemed....

Gondolom, a korod -beli srácok mind éretlenek neked,de te is csak egy kislány vagy, ez a hozzáállás is azt mutatja.

2017. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

És hogy tervezed a jövőd 20+-os paival? Mert hogy nem fogod tudni vele leélni az életed, az biztos. Igen korán özvegy leszel.

Persze kalandnak megteszi, ha van gusztusod hozzá.

2017. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Akit az érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá, az nyilván nem azon gondolkodik, hogy kivel fogja leélni az életét, hanem csak azon, hogy hogy nézne ki a pasi a kirakatban...
2017. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jézusom. Mit vagytok úgy oda? Ìrtam hogy a kérdés elméleti, valószínűleg nem fogok vele összejönni, és nem azért mert idősebb tőlem, hanem mert nem pont az esetem.

A kérdésem arról szólt volna hogy egy szülő mit szólna egy ilyen "àllapothoz". Nem arról hogy én milyen pasival jövök össze meg kivel akarom leélni az életem.

Köszönöm szépen hogy egy újabb kérdés szét lett barmolva.

2017. júl. 8. 17:26
 20/25 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy a családom nem örülne annak, és csúnyán nézne amiatt, hogy a párom 17 évvel idősebb nálam. Ezért úgy tudják, hogy csak 12 év van köztünk /simán letagadhat a párom 5-7 évet/. Nos, ennek sem igazán örülnek, de ismerik, elfogadják, jóban vannak, elfogadták a döntésemet. Anyum amúgy 48 éves, szóval a páromnál idősebb, de így se tetszik neki a korkülönbség... Eleinte szóvá tette, de már megtartja magának.

25N

2017. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!