Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatosan azt kapom a...

Folyamatosan azt kapom a fejemre a szüleimtől h egész nyáron nem csinálok semmit. Mit várnak h a 40°C-ban majd kint csatangolok?

Figyelt kérdés
20 éves leszek. Nem vagyok egy nagy társasági lény soha nem is voltam. A barátaim akik vannak azokkal is csak néha néha tudok találkozni akkor is csak este fele inkább. Folyton a diákmelot mondják de nem értik meg h nem mehetek mert leérettségiztem nem vagyok diák már. Ebbe a melegben amugy sincs kedvem sehova se menni csak a szobámban lenni filmezgetni meg ilyenek. Házimunkát is megcsinálom. Nem tudom mit várnak tőlem? Egész nyáron ez megy majd h folyton szekálnak? Nem depressziós vagyok meg semmi. Szimplán nekem nincs pénzem nagy nyaralásokra se fesztiválokra. De egyszerűen nem értik meg a szüleim.. Mit tegyek most? 19/L

2017. júl. 8. 13:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
59%
66%, nem mondtam, hogy dolgoznia kell, csak azt, hogy ne hazug indokkal kerülje el a melót. Mondja, hogy nem akar, slussz. Senkit nem érdekel.
2017. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Minden nyáron eddig dolgoztam. Ebben az évben érettségiztem le. Igen szeretnék kicsit pihenni úgy igazán. Nem a szüleim nyakán élek. Nem vagyunk gazdagok amúgy se így el se vagyok kényeztetve. 4 nyár után asszem nem bűn ha kicsit otthon szeretnék lenni a nyáron.
2017. júl. 8. 13:23
 13/46 anonim ***** válasza:
52%
érdekes, a kérdésben véletlenül se azt írod, hogy idén nem akarsz dolgozni, hanem azt hogy nem dolgozhatsz, ezért nincs pénzed szórakozásra... Most akkor melyik?
2017. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
41%

18 vagyok, diak melora megyek, a hivatalnal mellettem ult egy szinten most vegzos diak, dolgozni fog es erdekes neki adtak egy papirt ami a diakot helyettesiti, mert nekik beszedtek. Ha nem kaptal jelentkezni kell. Megcsinalod otthon a munkat oke, de szuleidnek az a baja, hogy nem mesz sehova. Jarj futni reggel mikor meg nincs meleg vagy olyan 7fele akkor sincs nagy meleg, vagy setalj. Szuleidnek csak ez a baja, hogy egesznap otthon vagy. Vagy tanulj vmi uj idegen nyelvet otthon vagy barmit, ne csak fekudj es filmez.

Es szinten lany vagyok...

2017. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
59%

Élvezd ki ezt a kis időt akkor. :)

Szerintem mondd el nekik őszintén hogy látod a dolgokat, mik a terveid a közeljövőben.

2017. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
67%

éveken át minden nap minden reggelén szinte fel kell kelni és csinálni valamit... óvodába menni, iskolába menni, dolgozni, ha valaki diákmunkát vállal.

Aztán ha otthon van pár hetet, hónapot, akkor rögtön egy rémes, szülők nyakán élősködő valaki lesz.

Kinek ne lenne kedve otthon lenni, feküdni, pihenni? Melyikőnk ne akarna csak úgy ülni, filmezni, enni, inni, aludni? Nem életcélja ez, csak átmeneti. Aztán újra iskola vagy munka és ahogy idősebb lesz, úgyis berántja a gépezet és se éjjele, se nappala nem lesz... főleg ha gyereke lesz. na, onnan sose szabadul majd.

pihenj, filmezz, élvezd ki! úgyis elmúlnak a gondtalan évek, napok hamar.

2017. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
66%

utolsó: ebben a kategóriában sose várj elismerést ilyen válaszokra.


Sőt, ilyen kérdést is felesleges ide feltenni.

Tudniillik itt mindenki suli mellett sőt még egyetem mellett is 12 órázott a gyárban és eltartotta magát. 17 éves kora óta pedig elköltözött otthonról.


Mindenki más egy gyökér és minuszozni kell.

2017. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
52%
Hát figyelj... én 18 évesen nem laktam otthon, azóta se költöztem haza, dolgoztam két helyesen is, három műszakban is.... De nem mondom, hogy ez a normális, ezt kell Mindenkinek tennie. Sőt... ha tehetném, én is inkább anyunál laknék annyi idősen, mint ő és igenis filmeznék, zenéthallgatnék, olvasnék és max a könyvtárba járnék el. Azt is csak akkor, ha kiolvastam, amit kivettem és kellene új. Szóval ha így is van, ahogy írtad, hogy erre minuszolás jár vagy mi, én akkor is támogatom a kérdezőt. Csak legyen őszinte. :)
2017. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
54%

Igazából nem is értem a kérdést, kit erdekel mit csinálsz a nyár folyamán... ha nem akarsz ugysem fogsz dolgozni, de annyiban igaza van a szüleidnek, hogy a 2 honapot nem egészséges végig ülni a szobába.

Csinálj programokat, mert egy valami feltünő, még pedig az hogy unatkozol, mert ilyen f@ szságokkal kelted a hangulatot.....

2017. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
22%
Egy példa.... A Fiam érettségi után elment a rendőrségire, őrmester lett, tavaly jelenkezet a TEKhez, mesterlövész lett, tegnap mondta, nettó 450 ezer forint fizetést kapott ebben a hónapban. 23 éves! Hajrá Neked is!
2017. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!