Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatosan azt kapom a...

Folyamatosan azt kapom a fejemre a szüleimtől h egész nyáron nem csinálok semmit. Mit várnak h a 40°C-ban majd kint csatangolok?

Figyelt kérdés
20 éves leszek. Nem vagyok egy nagy társasági lény soha nem is voltam. A barátaim akik vannak azokkal is csak néha néha tudok találkozni akkor is csak este fele inkább. Folyton a diákmelot mondják de nem értik meg h nem mehetek mert leérettségiztem nem vagyok diák már. Ebbe a melegben amugy sincs kedvem sehova se menni csak a szobámban lenni filmezgetni meg ilyenek. Házimunkát is megcsinálom. Nem tudom mit várnak tőlem? Egész nyáron ez megy majd h folyton szekálnak? Nem depressziós vagyok meg semmi. Szimplán nekem nincs pénzem nagy nyaralásokra se fesztiválokra. De egyszerűen nem értik meg a szüleim.. Mit tegyek most? 19/L

2017. júl. 8. 13:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30%
Lepontozhatsz , akkor is életképtelennek tartalak....Ennyi!
2017. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez megnyugtat egyes felháborodott embereket én sem megyek sehova. Legfeljebb strandra. Fog a halál ebbe a melegbe kint szórakozni.
2017. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
54%
Istenem akkor tovább is érvényes lesz a diákod csak újat kell csináltatni. Az OKJ suli is suli.
2017. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
43%
Ne foglalkozz a szüleiddel, te döntöd el hogy most pihenni akarsz vagy dolgozni. Én a helyedben is otthon lennék és pihennék, ne feled ez az utolsó nyári szüneted és most használd ki ameddig lehet.
2017. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj, hogy antiszociális..


Az ilyenek mindig ráhúzzák mindenre, hogy "miért nem", és ez is nagy baj.

2017. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlenül antiszoc. Talán csak nincs türelme az idióta emberekhez. Én is ezt csinálnám a helyében.
2017. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
57%

Nekem csak egy kérdésem van. Hol van most 40fok??? :D


Amúgy körbekérdezném a környéket, hogy van-e lehetőség diàkmunkàzni, esetleg alkalmi meló, vagy egy rövid tanfolyam...

2017. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
29%
Szép. Csak úgy sorakoznak itt a válaszadók, akik pontosan ugyanolyanok lesznek, mint a kérdező szülei. Ha valaki már egy centiméterrel is nem olyan, és nem azt csinálja, amit ők, akkor az már nekik nem állapot. Nem könnyű dolog egy tízen-huszonévesnek megtalálnia a helyét, egy olyan közeget, ahol értelmesen elfoglalhatja magát, akár dolgozhat ott, stb. Ők, a munka hősei, segíteni ebben persze nem tudnak, de odavetni a magukét, az megy. Talán még hajléktalannak menni is jobb, mint ilyen kellemes emberek társaságában eltölteni 50 munkaévet...
2017. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
39%

73 % te is a lébecolók között vagy? 20 évesen nem nagy jövő áll valaki előtt, akinek az a napi teendője, hogy bent kuksol egész nyáron a szobájában és ki se jön..


Igen, keresni kell, és akkor lesz. Ilyen egyszerű ez. De aki nem keres, az nem talál :)

Aki keres, az meg talál :)


Megjegyzem: ilyenkor kéne a legjobban "nyüzsögnie", mert, ha megreked ezen a szinten, hogy ennyire antiszociális, akkor ez a jövőben sem fog változni sokat..


Ilyen fiatalon kéne a legjobban nyüzsögnie, ismerkednie, eljárni - természetesen - nem romboló helyekre.

2017. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
46%

Sok itt az irigy ember, mert ők nem tehették meg hogy pihenjenek nyáron, hanem dolgozni kellett. Én itt vagyok 19 évesen, egy nyáron se dolgoztam. Mindig jól tanultam, most érettségiztem, az ország egyik legjobb egyetemén fogok továbbtanulni államin, azon a szakon amit elsőnek megjelöltem. Anyagilag nem vagyunk rászorulva hogy dolgozzak. Minek dolgoztam volna nyáron? Épp elég kemény lesz az egyetem, meg utána még fogok épp eleget dolgozni (meg lehet hogy már egyetem alatt is). Remélhetőleg egyetem után sokkal jobb munkám lesz, mint amilyenek a diákmelók nagy része, tehát az a része se áll meg amit sokat hangoztatnak, hogy "megszokom a munka világát". Nyaranta inkább pihenek, a hobbimmal foglalkozok (amivel néha szoktam kisebb összegeket keresni is), barátokkal találkozok stb. Nem vadigen emberekkel dolgozok minimális pénzért egész nyáron.

Ui.: Viszont az tényleg nem igaz hogy nem mehetsz diákmelóra érettségi után.

2017. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!