Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatosan azt kapom a...

Folyamatosan azt kapom a fejemre a szüleimtől h egész nyáron nem csinálok semmit. Mit várnak h a 40°C-ban majd kint csatangolok?

Figyelt kérdés
20 éves leszek. Nem vagyok egy nagy társasági lény soha nem is voltam. A barátaim akik vannak azokkal is csak néha néha tudok találkozni akkor is csak este fele inkább. Folyton a diákmelot mondják de nem értik meg h nem mehetek mert leérettségiztem nem vagyok diák már. Ebbe a melegben amugy sincs kedvem sehova se menni csak a szobámban lenni filmezgetni meg ilyenek. Házimunkát is megcsinálom. Nem tudom mit várnak tőlem? Egész nyáron ez megy majd h folyton szekálnak? Nem depressziós vagyok meg semmi. Szimplán nekem nincs pénzem nagy nyaralásokra se fesztiválokra. De egyszerűen nem értik meg a szüleim.. Mit tegyek most? 19/L

2017. júl. 8. 13:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
73%
Érettségi után nekem sem volt diákmelóm a nyáron. Emeltezés, felvételi mellett a kutyának se volt se ideje, se kedve még rendes diák meló után kajtatni mert az összes normálisat helyet már betöltötték. Én sem vagyok egy social butterfly, de szeretek takaritani, kertet rendezni, olvasni, nyelvet tanulni stb... Ha rászoksz arra h nem csinálsz semmit utána nehezebb is lesz visszaülni tanulni.
2017. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
46%

Én is 20 leszek, de elmentem címerezni az idén (meg megyek is) es legalabb kimozdulok otthonról es keresek nem keves pénzt, amit aztan arra költők amire szeretnek...

Igenis kene vmit csinalnod nyáron, csak otthon ülsz ez eleg gaz!

Nem azt mondom h dolgozz, de járj el sétálni vagy baratkozz stb stb.

Tiszta penész virág vagy :D

Meg ha van kis pénzed az sose árt! ;)

En igy teszem le A1-re a jogsit, hogy fizetem magamnak, es ez amugy örömmel is tolt el, h saját magam érem el a celjaimat.


Emeld fel a s3gged kedves kérdező es ne punnyadj egesz nap! Járj el edzeni vagy vmi, az pl nem felesleges...


20l

2017. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
6%

Majdnem minden mondatoddal egyet is értettem... Kár volt berakni ezt a végére.


Hát a konditeremben való lógás és eddzés az PONT felesleges.

2017. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
19%

Jó tény h azzal pénzt nem keres csak kolt :) ...

Viszont legalabb sportol, plusz lehet ott is haverkodni es nincs otthon .


De az is igaz h máshol is lehet sportolni! Csak egy pelda volt, ha mar nem akar dolgozni, de nyafog h nincs pénze :)

2017. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
30%
Nem árt vele senkinek. Akkor meg minek csináljon mást?
2017. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem akkora bűn,ha a fiatal kiélvezi az utolsó szabad nyarát és pihen.

Valószínűleg ha elkezdesz dolgozni,akkor egész nyáron nem is mész majd szabadságra, de nagyon max 1-2 hétre.

Persze ha 1-2 hét munkát vállalnál most, akkor attól még ugyanúgy tudnál pihenni a nyár további részében, de lenne egy kis pénzed is pluszban és a szüleid sem piszkálnának.

Szóval én a helyedben elmennék néhány napra. Ha nincsen pénzed semmilyen programra,akkor csak jól jönne pár ezer.

Nem kell az egész nyarat végig robotolni, de pár nap szerintem beleférne.

Egyébként október 31-ig van diákid.Ha esetleg van fénymásolatod a diákodról,azt is elfogadják a diákszövetkezetek. De ha nem,akkor be kell menni az iskoládba és kérni iskolalátogatásit,azon rajta lesz, azt elfogadják a szövetkezetek..

Nem csak a munka miatt kéne a diákigazolvány..Utazásnál, rendezvényeknél és elég sok helyen nagy kedvezményt jelent a diákigazolvány..Ha még diáknak számítasz,akkor használd ki.

2017. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
24%

Nem árt? Főleg önmagának árt, csak nem látja be.

20 évesen nem normális bezárkózni a 4 fal közé!

Nem éri semmi napfény, friss levegő kb, fogadok egész nap a tv és a gép előtt ülne, ami rohadtul felesleges...


Mellesleg otthon is lehet pl füvet nyírni , mosogatni, besegiteni a szülőknek vagy esetleg megtanulni főzni(!).

És máris hasznos vagy kicsit. /tudom, h leírtad, h segítesz/


Vidd el a kutyát (ha van) sétálni, ülj be egy fagyira...


Mondjuk tény, h nem akarásnak nyögés a vége ;)


Kár bármit mondjunk ennek a lánynak, mert kb mindenki le van pontozva a búbánatba... -.-""


Drágàm, ha nincs pénzed, akkor dolgozz, csomó viszonylag jó hely van , ahol nem kell megszakadni. Ahelyett, hogy itt irsz ki hülye kérdéseket. :)

2017. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
25%

A szüleid sem dolgoznak mert 40 fok van?

A szüleidnek is van 2,5 hónap pihenője?


Igenis idegesítő, mikor a szülők minden nap elmennek dolgozni a kicsi lányka meg otthon pihen, hisz 40 fok van!


Ha viszont minden házimunkát megcsinálsz és a szüleidnek már munka után nincs dolga otthon, akkor nem jogos a csesztetés.

2017. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
28%
Beszélgess a szüleiddel. Mondd azt, hogy megpróbálsz nyelvet tanulni odahaza. Két hónapról van szó. Látogasd meg a nagyszüleidet, segits nekik nagytakaritani vagy akármi. Főzzél odahaza finom kajákat, mire hazaérnek a szüleid. Teljesen normális, hogy egy 20 évestől a szülei némi aktivitást várnak és nem punnyadást. Ha anyagilag rászorultok, esetleg tényleg dolgozhatnál is valamennyit. Felnőtt lettél. Észre kéne venned. Amúgy én pl. dolgozok a 40 fokban is, tehát ez nagyon alamuszi indok.
2017. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
19 éves, szerintem nem kell beleszólni abba hogy mit csinál.
2017. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!