Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatosan azt kapom a...

Folyamatosan azt kapom a fejemre a szüleimtől h egész nyáron nem csinálok semmit. Mit várnak h a 40°C-ban majd kint csatangolok?

Figyelt kérdés
20 éves leszek. Nem vagyok egy nagy társasági lény soha nem is voltam. A barátaim akik vannak azokkal is csak néha néha tudok találkozni akkor is csak este fele inkább. Folyton a diákmelot mondják de nem értik meg h nem mehetek mert leérettségiztem nem vagyok diák már. Ebbe a melegben amugy sincs kedvem sehova se menni csak a szobámban lenni filmezgetni meg ilyenek. Házimunkát is megcsinálom. Nem tudom mit várnak tőlem? Egész nyáron ez megy majd h folyton szekálnak? Nem depressziós vagyok meg semmi. Szimplán nekem nincs pénzem nagy nyaralásokra se fesztiválokra. De egyszerűen nem értik meg a szüleim.. Mit tegyek most? 19/L

2017. júl. 8. 13:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
63%
huuu, ez a sok keményen dolgozo fiatalfelnott... kar, hogy csak az interneten vagytok ilyen aktivak. :D ez a felnottek ismertetojegye: dolgozni, dolgozni, penz, penz... en is felnott vagyok, ket gyerekem van, akiket egyedul nevelek, de ha a gyerekeim 18-20 évesen nyáron otthon szeretnének lenni meló helyett, áldásom adom rá. aztan ugyis dolgozhatnak majd eleget. ha pedig nem bulizni, plazazni jarnak majd, az kulon orom lesz.
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Egy két emberen kivűl van bárki is aki elovasta amit írtam kérdésen kivűl? Minden házimunkát egy szó nélkül megcsinálok. Kutyát sétáltatok napi 4x mert panelban lakom. Nem vagyok antiszociális vannak barátaim azért de ők se érnek rá és szintén nincs kedvük a melegben lenni. És mint ahogy leírtam középiskola alatt végig diákmunkáztam. Tehát ne azzal gyertek már h jajj de lusta stb. A nyakam teszem rá a legtöbb ilyen nagy kommentelő szintén csak otthon ül. Nem szándékozom vámpírként egész nyáron otthon lenni.
2017. júl. 8. 23:03
 43/46 anonim ***** válasza:
28%
Ne törődj azokkal, akik nem értenek. A szüleiddel őszintén beszéld meg. Talán csak aggódnak. :) A szülők hajlamosak túlaggódni, túlgondolni dolgokat. Használd ki ezt az időt, ha neked ehhez van kedved, csinald ezt, én továbbra is ezt mondom. :)
2017. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2017. júl. 9. 01:33
 45/46 anonim ***** válasza:
75%

"20 évesen nem nagy jövő áll valaki előtt, akinek az a napi teendője, hogy bent kuksol egész nyáron a szobájában és ki se jön.."


37%-os te nem vagy komplett. Képzeld "ilyen" szinten voltam én is ilyen idősen, most átlagon felüli fizetésem van jó diplomám, és igen dolgozm a 40 fokban is téeln-nyáron csak az X nap alanyi jogon járó szabim van.

Miét kell valakit beskatulyázni azért mert 19 évesen nyáron nem dolgozik, ha anyagilag nem szorulnak rá? Mit fáj az neked ha mást támogatnak a szülők és nem zavarják el dolgozni, amíg tanul? Irigy

Megjegyzem: ilyenkor kéne a legjobban "nyüzsögnie", mert, ha megreked ezen a szinten, hogy ennyire antiszociális, akkor ez a jövőben sem fog változni sokat.. "

Ekkora baromságot. Fog még nyüzsögni eleget élete végéig, most tanuljon inkább hogy vigye is valamire, és pihenjen amíg megteheti.

2017. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen robotoltam egy 50 fokos gyárban óránként 700 forintért.
2017. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!