Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rámnyitott anyám maszturbálás...

Rámnyitott anyám maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen húztam fel az alsót (hallottam hogy jön) és elkezdett kiabálni hogy takarodjak innen? Meg takarodjak el itthonról. 5 perc múlva odamentem, hogy bocsánatot kérjek, és megint mondta hogy takarodjak el itthonról meg nem akar velem beszélni, hagyjam békén stb.

Mit mondjak neki? Alapból nem tudom vele az ilyesmit nyíltan megbeszélni.

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2017. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Az ebédlőben, anyám meg a bejárati ajtón jött be
2017. júl. 13. 12:48
 22/64 anonim ***** válasza:
96%
Anyad nem normalis, ezt egyaltalan nem igy kellene kezelnie. Evvel a viselkedesevel akar egy egesz eletre kihato traumat is okozhat, szexualis frusztraciot, merevedesi zavart, es meg lehetne sorolni. Nyilvan ciki meg nem az ebedloben kene, de akkor sem ez a megoldas ra. Ne foglalkozz vele, remelhetoleg rajon, hogy nagyon hulyen viselkedik es majd megbekel.
2017. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
64%
Az ebédlőben maszturbáltál? Akkor ne csodálkozz, én is ki lennék akadva. Az lenne a minimum, hogy bezárkózol pl a wc-be.
2017. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Kiment cigizni, az elmúlt fél órában kint volt, akárhányszor bejött megkérdezte, hogy nem takarodok-e el itthonról...
2017. júl. 13. 12:56
 25/64 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozok, de már megtörtént. Legközelebb nyilván máshol csinálom. De a kérdés nem erre vonatkozott
2017. júl. 13. 12:56
 26/64 I noor Y ***** válasza:
95%
Akkor ijessz ra h elmesz ugyis sirni fog utanad
2017. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
96%

Hát... ezek után én tutira megcsinálnám hogy elmennék és direkt nem mennék haza.

Nem tudsz valahová elmenni? Rokon vagy valaki?

2017. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rossz volt a helyválasztás, de ezt te is írtad már. Szerintem próbálj meg beszélni vele, ezt nem lehet ennyivel elintázni, hogy "takarodj el otthonról". Kérdezd meg, hogy miért akadt ki ennyire. Azért, ahol csináltad, vagy azért, hogy egyáltalán csináltad. Nyilván azért kérj bocsánatot, mert közös helyiségben csináltad, de azért semmiképpen sem, mert csináltad. Ez természetes dolog. Anyukádnak meg meg kell értenie, hogy ez nem rossz, ez egy normális dolog. Mindenképp próbálj meg beszlélni vele, mert különben mindig köztetek fog lógni ez az egész. De anyukád mindenképp teljesen rosszul kezelte.
2017. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne minimum bezárkózni a WCbe? Te is csak a WCbe zárkózva kefélsz??

A maszturbálás semmivel sem erkölcstelenebb mint egy szimpla aktus.

2017. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
79%
XD fúúú de gáz xD sajnálom majd kibékültök. De! Ez akkor is gáz xD
2017. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!