Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rámnyitott anyám maszturbálás...

Rámnyitott anyám maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen húztam fel az alsót (hallottam hogy jön) és elkezdett kiabálni hogy takarodjak innen? Meg takarodjak el itthonról. 5 perc múlva odamentem, hogy bocsánatot kérjek, és megint mondta hogy takarodjak el itthonról meg nem akar velem beszélni, hagyjam békén stb.

Mit mondjak neki? Alapból nem tudom vele az ilyesmit nyíltan megbeszélni.

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2017. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell álszentkedni?

A fiatalok többsége már igen, szexel konkrétan bárhol. Szülő szobájában, kádban, a Balatonban is láttam épp két hete...

És pont ez a fiú kitudja hol fog, amikor az anyuka nem beszél ilyen dolgokról vele?!

2017. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
65%

Én elhiszem, hogy régen más világ volt, de most már az ember elmegy kirándulni a Gellért-hegyre és bármelyik kicsit elhagyottabb helyen tapizó tinik vannak.

Ha a saját gyereketekről lenne szó, akkor is zavargatnátok otthonról, amiért a maszturbálást olyan helyen végezte ahol nem illik?

Nem le kell ülni és megbeszélni, hogy nem az a baj amit csinált, csak végezze legközelebb a szobájában?!

2017. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
91%

Csak, ha őszintén sajnálod a történteket.


Hívd fel apádat és mondj el mindent neki és mond hogy anyádtól bocsánatot kérté, de ő elzavart a háztól.

Kérjél elnézést apádtól is és kérd a tanácsát hogy mit javasol, mit tegyél.


Tedd világossá, hogy hibáztál és többet nem fordul elő, hogy bárkit ilyen helyzetbe hozol.

2017. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
73%
Igen, akkor is rászólnék, mert eleve arra neveltem, hogy bizonyos dolgokat nem nyilvánosan végzünk. Lehet, hogy manapság normális dolog az utcán szexelni, szerintem viszont nem az.
2017. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
84%

"Nem le kell ülni és megbeszélni, hogy nem az a baj amit csinált, csak végezze legközelebb a szobájában?!"


De igen. 2-3 éves korában. 15 éves korára ezt már normális esetben megtanulta.

2017. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
36%

1. Legközelebb ne az ebédlőben csináld, hanem a saját szobádban és zárd magadra az ajtót, ha Anyudnak a maszturbálás a problémája. (Ezt kutatások szerint már a magzatok is csinálják az anyaméhben.)

2. Kérdezd meg Édesanyádat, hogy az jobb lenne, ha szexelnél és felcsinálnál valakit? Merthogy mivel kiskorú vagy, a tartásdíjat a szüleidnek kellene fizetniük.

Off: 39. Ez nagyon gusztustalan volt.

2017. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
61%

Ez baromira nem arról szól,hogy hol csinálta.


Azt hitte nem megy vissza az anyja még egy ideig.

Ti nem szexeltetek sosem "tiltott" helyen?

Vagy csak az izgalom miatt,hogy "hátha lebukok"?


Ez inkább arról szól,hogy az anyukája nagyon prűd,nem bírja ezt feldolgozni.


Ha az én gyerekem lenne,én csak nevettem volna ezen egyet.Biztos a gyerek is zavarba jött.


Azért nem a Lánchíd közepére állt ki délben forgalommal szemben lompost verni,ennyire nem legyetek már álszentek,tényleg!

2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
25%

"Lehet, hogy manapság normális dolog az utcán szexelni, szerintem viszont nem az."


A spontán szexben nem az a lényeg,hogy másokat megbotránkoztassanak,nem is direkt mutogatják magukat az emberek,egyszerűen csak az izgalom kedvéért.


Szerintem ennél még az is gázabb,ha valaki a villamoson hevesen csókolózik,ahol aztán tényleg sokan vannak,és direkt csinálják,hogy másoknak mutogassák!

2017. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
87%

Az anyuka reakciója pedig egyáltalán nem jogos.


Ilyesmiért nem zavarunk el gyereket.

És igen,valaki leírta előttem,hogy ezzel komoly érzelmi és szexuális traumát okoz a gyerekének.


Eleve szerintem nagyon gáz dolog visszaélni azzal,hogy a gyerek kiszolgáltatott és elzavarni otthonról,bármilyen okból is.

Én sosem tudnék olyat mondani a kiszolgáltatott gyerekemnek,hogy takarodjon a házból.

Persze ha csak hirtelen felindulásból mondta volna,az más,de később visszament,és továbbra sem esett le neki,hogy ez egy kellemetlen szitu,és túlzásba vitte a dolgot.

Azért szülőként lehetne ennyi esze!

2017. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
71%

Milyen fura, hogy mindenki le lett pontozva aki azt mondja, hogy akkora tragédia nem történt amekkorát az anyuka csinált belőle...


Kérdező! Sikerült kibékülni?

2017. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!