Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rámnyitott anyám maszturbálás...

Rámnyitott anyám maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen húztam fel az alsót (hallottam hogy jön) és elkezdett kiabálni hogy takarodjak innen? Meg takarodjak el itthonról. 5 perc múlva odamentem, hogy bocsánatot kérjek, és megint mondta hogy takarodjak el itthonról meg nem akar velem beszélni, hagyjam békén stb.

Mit mondjak neki? Alapból nem tudom vele az ilyesmit nyíltan megbeszélni.

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2017. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell vallásosnak lenni ahhoz, hogy kiakadjon azon, hogy fényes nappal, amikor mindenki ébren van és még hozzá is szólhat az anyja (te kopogsz, mikor bemész anyádék szobájába?), akkor kezdi el azt, ami magánügy. Nem tudtál volna várni estig? Ennyire ne legyél már ösztönlény.
2017. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
67%

#3

Nem kell a vallásosokat ennyire lenézni. Én anyukám is vallásos, rendszeresen járunk templomba, mégse szólt rám a maszturbálásért. Apu sem. Szerintük természetes dolog, ráadásul a Bibliában sehol nincs tiltva. Nekem még senki nem tudta megmutatni, hogy hol találok erre tiltást a Bibliában. A paráználkodás pedig házasságtörést jelent. Az eredeti héber szövegben is ez áll. Tehát félredugni tilos, nem kiverni.

2017. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Egyedül voltam itthon, de a helyszínt jobban megválaszthattam volna. De mostmár mindegy, valahogy anyámat meg akarom békíteni
2017. júl. 13. 12:36
 14/64 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintük természetes dolog, ráadásul a Bibliában sehol nincs tiltva"


Ja,értem,mert csak az természetes,ami a Bibliában nincs megírva,hogy nem tilos.


Hagyjuk már,a legtöbb vallásos,a szexet bűnként kezeli.

Csak gyereknemzés céljából.

2017. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vitatkozzatok.. a problémámra próbálok megoldást találni
2017. júl. 13. 12:40
 16/64 anonim ***** válasza:
86%
Rakj össze 3 napi cuccot és menj át egy haverodhoz, mondván akkor szevasz, aztán legközelebb meggondolja, hogy egy ilyen butaság miatt ennyire ocsmányul viselkedjen veled. Totál szükségtelen volt ez a reakció...
2017. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
98%

Az egyik osztálytársam,amikor 15 éves volt az apját kapta rajta a nappaliban,aki ezért felkergette az emeletre.


Fordítva kínosabb lett volna.

2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Holnap este tudok csak elmenni :/
2017. júl. 13. 12:43
 19/64 anonim ***** válasza:
53%

"Ja,értem,mert csak az természetes,ami a Bibliában nincs megírva,hogy nem tilos. "

Látom szövegértésed 0. A többi mondatod pedig no comment. Mondom ezt úgy, hogy a legtöbb rokonom vallásos. De nyílván te ateistaként jobban értesz hozzá.

2017. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
12%
És hol sikerült úgy maszturbálni, hogy anyád be tudjon nyitni?
2017. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!