Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rámnyitott anyám maszturbálás...

Rámnyitott anyám maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen húztam fel az alsót (hallottam hogy jön) és elkezdett kiabálni hogy takarodjak innen? Meg takarodjak el itthonról. 5 perc múlva odamentem, hogy bocsánatot kérjek, és megint mondta hogy takarodjak el itthonról meg nem akar velem beszélni, hagyjam békén stb.

Mit mondjak neki? Alapból nem tudom vele az ilyesmit nyíltan megbeszélni.

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2017. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
85%
Nem ott kéne csinálni ahol más eszik.
2017. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
65%

Nem evett ott éppen senki,és gondolom nem a konyhaasztalra verte ki...


A konyhában csak enni szoktatok?

2017. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
88%

Szinte mindig csak egyoldalúan ismerjük a történeteket és azokból próbálunk kisebb-nagyobb (egyesek messzemenő) következtetésekre jutni.


A mostani esetnél sem tudhatjuk, hogy nincs-e esetleg valami más is a a srác rovásán (amiért az anyja ennyire felkapta a vizet).


Általában nem szokott ekkora felfordulás lenni egy ilyen esetből.


Sajnos a kérdés ( a szexualitás) sok családban még ma is tabu és ez így is marad még jó ideig.

2017. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
98%
megdugtad a pitét is vsgy mi?
2017. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
89%
Mond meg neki, hogy az amerikai elnök is kiverte, a pápa is kiverte, sőt a miniszterelnök is kiverte 15 évesen. Bár az biztos, hogy nem a ti ebédlőtökben. Saját szobád nincs?
2017. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
77%
Jó érzésű ember hasonló szituációban könnyek közé röhögi magát, majd mikor végre nagy nehezen abbamarad (sokadik szünet után), akkor próbálja esetlenül menteni a szituációt, egy-egy "hmpff" jellegű bele-beleröhögéssel tarkítva. Aztán végül csak összeszedi magát, és elmondja, hogy nem muszáj belegondolnod, de gyakorlatilag mindenki, akit csak ismersz, még egészen öregen is sokszor nekiáll kezébe venni a dolgokat. Igen, a nők is. Nem, nem függ semmilyen paramétertől. Elhanyagolható hányad, aki soha, az is legtöbb nő. Lehet, hogy épp az egyikük reagál ilyen érthetetlen erejű elutasítással rád most. Az ilyesmi nem történik ok nélkül, lehet egész komoly trauma a reakciója mögött, vagy ki tudja mi. Lehetsz megértőbb kicsit, ls persze ezzel messze nem azt állítom, hogy egyedül neked kell megérteni őt.
2017. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
78%

Három fiam van és közvéleményt kutattam, hogy szerintük normális e az ebédlőben kiverni. Azz mondták, hogy egy majom szintjén igen, felette meg csak azok csinálják, akik a majmok szintjén vagy alatta vannak.


Én még egyikre sem nyitottam rá soha, pedig nem kopogok a szobájuk ajtaján, ahogy ők sem a miénken.

2017. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
80%

Ne bánsd már, lehet, hogy csak megint káposzta volt. Ismered a viccet:


- Na gyerekek kinél mi volt tegnap az ebéd? Móricka?

- Káposzta.

- És tegnapelőtt?

- Káposzta.

- Huh, és vasárnap mi volt az ebéd nálatok, Móricka?

- Káposzta.

- Na de Móricka, ti mindig káposztát esztek, semmi hús?

- Igen, de most már lesz hús, mert az apukám azt mondta, ha még egyszer káposzta lesz, belerakja a f***át.

2017. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
62%
Wazze! Nekivertem a homlokom a kilincsnek amikor anyám zuhanyozott,gondolta,hogy nem porszívózni mentem oda ,aztán lereagálta azzal,hogy tetszett amit láttál?
2017. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
85%
Oké hogy étkező, de anyud akkor is durván túlreagálta...szerintem várj egy kicsit aztán ha nem nyugszik le akkor beszélj vele erről:)
2017. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!