Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szerettek a szüleitekkel...

Ti szerettek a szüleitekkel együtt lakni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 18:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

Anyámmal egy pokol volt, de szerencsére jó rég elköltözött már. Apával meg nem zavarjuk egymást, mert szegény heti 6 napot dolgozik, délután 5-ig, de akkor meg már én nem vagyok otthon. Mire hazaérek, alszik, én meg reggel alszom, mikor ő megy munkába.


De őt szeretem, mindig nagyon jól elvagyunk azon a heti 1 szabadnapján, ha én is éppen otthon vagyok.

2017. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem szerettem. A nyugalom otthon ismeretlen fogalom volt, nonstop üvöltözés ment, a szabadidő tilos. Örülök, hogy elköltözhettem.

Kicsit azért irigykedek, mikor jó családi kapcsolatokról olvasok (de "jó" irigység, nagyon Örülök, hogy másnak jó)

2017. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
Aki pontozgat, az ki is fejtené esetleg, hogy mi alapján? Aki már ír egy igent vagy egy nemet, esetleg kifejtést is, az már releváns, hasznos válasz, akármi is az.
2017. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyrészt sosem jöttünk ki jól, másrészt bruttó 27 négyzetméteren nyomorgunk hárman. Senkinek és semminek nincs saját helye.
2017. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Csak apum tarsasagat kedveltem. Anyamet nem,gyuloltem a tarsasagat, nem ugy viselkedett velem, mint egy anya, aki szereti a lanyat.
2017. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
16 eves vagyok és gyürôlők veluk lakni!😡 Tehetnem sose latnam oket😂🤚🏼
2017. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Miért vannak sokan lepontozva?

Én is szeretek itthon lakni a másik 2 hugommal együtt. Mind felnőttek vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással. Plusz szerintem a szüleim nem is engednének albérletbe.

2017. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha csak anyámmal kellett volna együtt élnem, akkor igen, de mivel ott volt apám is, ezért nem. kiállhatatlan f**z
2017. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!