Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hányás hamenéssel dolgoztatnát...

Hányás hamenéssel dolgoztatnátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Egész éjjel hánytam, hasmenésem volt lázas voltam, anyám szerint csak kifogás hogy ne kelljen dolgoznom.

2 napot maradnék és mennék orvoshoz is de szerinte minden betegségem egy kamu. Szerinte 16 évesen nem lehetek beteg mert fiatal vagyok.

Tavasszal kórházba kerültem tüdőgyulladással de az orvossal veszekedett hogy biztos megkértem rá fektessen be.

Most mit csináljak?

16L


2017. júl. 18. 08:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát ne haragudj,hogy ezt írom de anyukád elég fura..Az a baj hogy a tüdőgyulladást sem hitte el akkor ezt sem fogja akár mit mondanak az orvosok :/ bár ki tudja..
2017. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Anyukádnak kellene egy simogatás...vasszékkel...az arcára...15x...
2017. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes szülő nem. Anyád egy fogyatékos barom. Sajnos nem lehet rá mást mondani.
2017. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk azert a tortenet masik oldalara is kivancsi lennek. :D mi az alapja annak hogy nem bizik benned? O is ezt csinalta gyerekkent vagy esetleg valami valos alapja is van a dolognak? :D
2017. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a tünetekkel mindenképp pár nap pihenésre van szükséged. Nyári munkát vállaltál be hogy 16 évesen dolgozol vagy gyakorlat? Amúgy ha vmi vírus és fertőz akkor nem is szabadna mhelyre bemenni... Próbáld anyádnak ezt elmagyarázni, de elég súlyos esetnek tűnik ez a hozzáállása..
2017. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen gyoker anyam lenne, fognam magam es telibe hanynam, akkor csak leesik neki a tantusz. Drasztukusabb modszer, ha a hasmenes reszet prezentalod ilyen modon a dolognak.
2017. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elhinni, hogy létezik vállon felül ennyire defektes barom szülő.

Anyádnak nem normális emberek között van a helye hanem a pszichiátrián, már bocs.

2017. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!