Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik szülőm cigizik...

Az egyik szülőm cigizik amikor autózunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az egyik szülőm mikor megyünk autóval valahova folyton cigizik és gyakorlatilag belefüstöl az arcomba amit én nem szeretnék. Rászólni, nem szólhatok mert ki akad és nem érek vele el semmit, szóval ilyet ne mondjatok. Esetleg vmi technika hogy biztos ne lélegezzem be?

2017. júl. 19. 21:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
50%
húzd le az ablakot
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Tartsd vissza a lélegzetedet 😂
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne akkor beszélj vele, hanem amikor van egy kis nyugi, amikor úgy érzed, hogy fogadóképesebb, hátha...

Meg küldözgess neki passzív dohányzással kapcsolatos linkeket, amiket érdekesnek találsz.

Nagyon sajnállak, komolyan. Hány éves vagy? Ne menj vele kocsival, utazz külön ha csak lehet.

2017. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát csak szólni tudsz sajna.

Esetleg egyes boltokban lehet kapni azt a maszkot. Ezt vedd fel autózáskor. Ez egy célzás is egyben amellett, hogy így természetesen kevesebbet szívsz be.

2017. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kovpet ***** válasza:
100%
De, rászólhatsz. Elképesztő bunkóság más orra alá dohányozni, pláne zárt helyen és pláne nemdohányzónak.
2017. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Húzd le az ablakot, vagy vegyél föl maszkot. Nem fogsz belehalni, az én szüleim is mindig cigiznek az autóban. Nem mondhatod azt, hogy ne cigizzen, ugyanis a dohányzók általában stresszcsökkentés céljából dohányoznak, szóval ha nem cigizne akkor amikor úgy érzi, hogy szüksége van rá, csak ideges lenne (nem véletlenül beszélünk egy függőségről).
2017. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogsz belehalni"


Ezt honnan veszed? Onnan, hogy te még élsz? Simán belehalhatsz még te is...

2017. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hátul ülök ott ablak nincs. Amikor anno mellette ültem elől,és lehúztam az ablakot,rámszólt hogy tekerjem fel mert az öcsém megfázik. MINTHA ÉN ÁRTANÉK NEKI A LEGTÖBBET XDD
2017. júl. 20. 23:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Hova szoktatok menni autóval és milyen gyakran? Budapesti vagy? Van bérleted?
2017. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem is az, hogy hova, hanem mennyi ideig tartanak a kocsikázások?
2017. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!