Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok elmondaná, hogy...

Ha a lányotok elmondaná, hogy terhes, de abortuszt akar, mindenképpen tudni akarnátok, hogy ki az apa?

Figyelt kérdés

Sajnos terhes lettem, nem tartom meg.

19 éves vagyok, szóval a szüleimnek tudnia sem kéne róla, de anyának szeretném elmondani, másnak nem. Viszont nem szeretném, hogy megtudja, kitől lettem terhes...


Szerintetek tiszteletben tartaná a kérésemet, hogy ne kérdezősködjön, nyomozzon utána?


2017. júl. 20. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered őt.

Én szerintem akarnám tudni, de ha nagyon nem akarná elmondani, akkor tiszteletben tartanám.

2017. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem, mi köze a kettönek egymáshoz.


De ha annyira bizalmas kapcsolatban vagy anyukáddal, hogy az abortuszról beszélni akarsz vele, akkor annyira meg kellene bíznod benne, hogy tiszteletben tartja a kérésedet..


Viszont azt nem értem, hogy ezt miért akarod eltitkolni elöle, nekem maga az abortusz ténye nagyobb probléma lenne, mint az apa kiléte.

2017. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak: ezt azért gondolod, mert nem tudod, ki az apa. Lehet pl. a család egyik közeli barátja, aki az apja korabeli, vagy mondjuk az anyukájának kollégája, a szomszéd három gyerekes családból a férj... Számtalan nagyon gáz lehetőség van.


Én tiszteletben tartanám a kérésedet, de az előbb leírt lehetőségek egyikére gondolnék, és garantáltan minden, a környezetben lévő pasira gyanakodnék.

2017. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tartod meg a gyereket, így gyakorlatilag teljesen mindegy ki az apa. Ha nem akarod megmondani, akkor mond, hogy hülye voltál és egy éjszakás kaland volt Nememlékszelanevére Lacival. Már persze ha ez kevésbé rossz, mint a valódi apa. Nyilván meg fogja kérdezi, hogy kitől van, ha meg nagyon titkolózol, csak aggódni fog.
2017. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha a lányom elmondaná, mindenben támogatnám azonban az abortuszt nem engedném. Ha kell én nevelném fel a gyermekét!
2017. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem ilyen egyszerű.

Én nem akarok gyereket egyáltalán, azt pedig tuti nem dolgoznám fel, ha utána az anyám nevelgetné... És az abortuszt meg sem tilthatja.

2017. júl. 20. 11:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájna, hogy ennyire nem bízik bennem, de eleve úgy nevelném, hogy nekem bármit elmondhat.

Én először arra gyanakodnék ilyen esetben, hogy megerőszakolták, és emiatt sokkal jobban szenvednék, mint ha kiderülne, hogy a szomszéd háromgyerekes pali az, aki közben engem is kefélget (direkt mondtam nagyon sarkított példát).

2017. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
5-ös, mi az hogy nem engednéd? Felnőtt nő, aki jó döntést hozott.
2017. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát el kell keseritselek kedves 5-ös, ugyanis halistennek ilyen NINCS, hogy nem engeded, hiába kiskorú, akkor is az ő teste és ő dönt felőle, ha tetszik, ha nen! Tehát senkit nem érdekel, hogy te megengeded-e v sem, CSAK az számít h ő mit akar!!
2017. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Neked kell tudnod, hogy tiszteletben tartaná-e. Én ismerek egy olyan nőt, aki sose mondta meg az anyjának, hogy ki a gyereke apja, pedig ott lakott a kislányával az anyjával és a testvéreivel. De szerintem legtöbb anya kíváncsi lenne rá.
2017. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!