Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kb mennyi pénz kell, hogy...

Kb mennyi pénz kell, hogy valaki 18 évesen elköltözzön otthonról?

Figyelt kérdés
Nem bírom már itt tovább,gyülőlöm ezeket az embereket.Messze van még a tizennyolcadik,de addig gyüjtők rengeteget,dolgozok,csak ne keljjen itt élnem ha nem muszáj.Mindenki leszarja sőt bántja a másikat,engem pedig különösen és nekem ez így nem élet.Mennyi pénz kell körülbelül egy vidéki nyugati nagyvárosi albérlethez?
2017. júl. 22. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ketten lakunk egy másfél szobás albiban megyeszékhelyen. Lakhatásunk összesen havi 90ezer, nyáron valamivel kevesebb. Ezen felül a legnagyobb költség a kaja, meg ugye költeni kell piperére, közlekedésre, ruhára, szórakozásra, meg jó lenne félrerakni. Keresek nettó 127et,ebből hó végéig kijövök mindennel úgy, hogy kifizettem az albérlet rám eső részét.
2017. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pénz nélkül indultam el munkásszállós munkára, annyi pénzem volt, hogy az első fizuig kajára futotta.

Aztán hogy kaptam rendszeresen a fizukat elmentem albérletbe, mi egész lakást bérlünk a párommal ketten, mert ő is ideköltözött, évekig 75 ezerre jött ki rezsivel, most emelt a lakbéren, így rezsivel együtt 90.

Én munka mellett tovább tanultam, a tandíjat diákhitelből, a megélhetést a párommal a keresetünkből álltuk, álljuk. 2 éve diplomáztam, mostmár jó munkám van. Javaslom te is tanulj mindenképp valamit, megoldás van rá.

Ha most tudsz félrerakni az jó, minél több annál jobb.

2017. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Havi 130-150 000, vagy saját lakásban elég 95-100.
2018. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!