Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Súlyos figyelemhiányban...

Súlyos figyelemhiányban szenvedek. Mit tegyek? 22f

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a szüleim nem foglalkoztak velem eleget a gyerekkoromban. Apám csak a munkájával foglalkozik, minden mást lehanyagol. Úgy érzem, hogy anyám sem törődött velem eleget, illetve nem volt elég mély érzelmileg a kapcsolat. Azt veszem észre magamon évek óta, hogy minden áron a figyelem középpontjába akarok kerülni, szimplán törődésre vágyok. Normális kapcsolatom még nem volt.
2017. júl. 28. 17:46
 1/2 Skorpió87 ***** válasza:

Szerintem próbálj meg velük erről beszélgetni, hidd el sokat számít. Nekem is van nem egy problémám gyerekkorból, leginkább a több szeretet, az idő, és a pénz lett volna jó, ha több jutott volna belőle, de hát így alakult...


Én is több törődésre vágyom, próbáltam pasikba kapaszkodni, aztán elgondolkoztam, hogy törődésre vágyom-e, van-e közöttünk érzelem, vagy mit is akarok én...Sajnos nagyon átlehet esni a ló túlsó oldalára. Mindenekelőtt becsüld önmagad, és higgy abban hogy téged is szerethet valaki és tisztelhet. Mert az utóbbi is fontos. Minden ember értékes így vagy úgy!

2017. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust pl. a JóLÉlek alapítványnál, vagy ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, menj el a helyi ideggondozóba. Ott pszichiátert találsz, de valószínűleg tudja, hova irányítson.
2017. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!