Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolsz, mennyire működők...

Mit gondolsz, mennyire működőképes egy olyan párkapcsolat, ahol a felek között 15-17 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 11:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
Hát figyelj szerintem ha szeretitek egymást akkor mindegy hány év van köztetek.
2017. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi 17/33-ként kezdtük - 20 éve vagyunk együtt.
2017. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Úgy hiszem, ez egyéni.

Minden párkapcsolat nehéz, mindenhol vannak nézeteltérések, megoldandó problémák. Azonban ha ekkora a korkülönbség, akkor sokkal több a nehézség, amit együtt, közös erővel kell átvészelni. Gondolok itt a teljesen más korú baráti társaságra, szülőkre akik esetleg nem fogadják el egymás párját, libidó különbségek a különböző életkorból adódóan és még sok más, ami egy közel egykorú pár kapcsolatában nem- vagy csak ritkán jelenik meg.

Ettől függetlenül ez is ugyanúgy lehet müködőképes és jól működő, mint egy kevés korkülönbséggel rendelkező párnál.


Ha nem fektetnek a felek egyenlően munkát a kapcsolatba, akkor akár egykorúak, akár 5, akár 15 év van közöttük, nem fog működni a társviszony.

2017. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire
2017. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

attól függ, hogy férfi idősebb, vagy a nő.

ha a pasas idősebb ennyivel, de sok pénze van amiből a nőnek jólétet biztosít, és hagyja a nőt félrejárni, akkor működhet.

Ha a nő idősebb ennyivel, szintén gazdag, de jó karban van és megfelelő szexet is ad, akkor működhet.

Életkortól is függ. 16-18 éves csajokat már kezelgetnek 30-as férfiak, és működhet is egy darabig, de amikor a nő negyvenhez közelít az ipse meg a hatvanhoz, akkor azért meg szoktak pattanni a nők, hacsak nem olyan pénzesek mint pl. egy kopasz filmproducer kaszinómágnás.

2017. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
#5, ez hülyeség, a legtöbb ilyen pár IS tök átlagos jövedelemmel él.
2017. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk 20 év korkülönbség van. 23/43 évesek voltunk, amikor megismerkedtünk. 18 éve vagyunk együtt. Szóval működhet.
2017. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem tartom normálisnak a generációs szakadékot.

8-10 év normális még.

Párom és köztem 10 év különbség van. De még így is vannak olyan dolgok melyek nekem furák vannak amik neki. Mivel nem egy időben nőttünk fel.

Nem tudnám magam elképzelni ennél idősebb férfival. Mikor ő idős lesz akkor èn középkorú. Mikor ő már nem lenne nekem nagyon sok időt kellene egyedül töltenem. ( akkor nem, nem tudnék már ugy szeretni mást mint őt )

2017. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Köztünk 17 év volt.

Nem működött.

Volt, hogy a lányának néztek.

Nagyon érződött, hogy nem egy időben nőttünk fel. Ő nem értette az én "világomat" és én sem az övét.

De egy idő után a személyisége is zavart, nem csak a kor.

2017. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Tanulság, hogy egy ilyen kapcsolat pont ugyanúgy vagy működik, vagy nem, mint egy azonos korúak közötti. Semmire sincs garancia.
2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!