Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyunak?

Hogyan mondjam meg anyunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tálalhatnám anyának, hogy egy cigányba vagyok szerelmes?

Ma pont látta, hogy vele beszélek és mikor eljöttem tőle, anya egyből mondta, hogy reméli, hogy nincs semmi köztünk, meg, hogy nem szeretne még egy cigányt a családba (mivel a bátyám barátnője is az), mert ő nem fogadná el. Persze én bepánikoltam és egyből azt mondtam, hogy csak haverok vagyunk stb... De én szerelmes vagyok belé és ő is belém, ezt már többször mondta.

Na szóval, szerintetek, hogyan mondjam el?

Félek, hogy reagálna rá.

15L



2017. aug. 5. 22:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha igazán szereted őt, akkor nem lenne kérdés, hogy mit csinálj. Ha ennyire félsz, akkor jobb, ha el sem kezditek ezt a kapcsolatot. Még fiatal vagy, túl fiatal ahhoz, hogy ennyi mindennel megküzdj. És ők csak a szüleid, akik szeretnek téged, és a kedvedért el fogják őt fogadni, de arra felkészültél, hogy mit mondanak majd a barátok, osztálytársak, ismerősök?
2017. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Sztem hagyd a rákba és valami magyar srácot keress, nem kell keveredni, elég példa van már az országban ilyesmikre, nem kell tetőzni..
2017. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
Meg kell ezt tapasztalni. Te is és bátyád is még nagyon picik, firss lelkek vagytok.
2017. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha rendes a fiú, úgyis elfogja fogadni 🙂 A rasszizás már amúgy sem menő..
2017. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem menő, a tanult embereknél zsigerből jön. Nem keveredünk más fajtával. Pont. :)
2017. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Délután, ilyen 4 óra felé, anyuval kiültünk a teraszunkra és feltettem a kérdést, hogy mit szólna hozzá, ha nekem cigány barátom lenne?

Azt mondta, hogy kitagadna, mert ő nem lenne hajlandó elfogadni Őt. Azt mondta, hogy a bátyám barátnőjét is r*hadt nehéz volt neki elfogadni, még egyet nem fog.

Ez nagyon rosszul esett.

Mondtam neki,hogy az ember nem tudja irányítani, hogy kibe lesz szerelmes, erre azt mondta, hogy őt az se fogja érdekelni, akkor is kitagad...

Egyébként ez azért vicces, mivel az apám egy alkoholista, aki már többször próbált megölni minket..

Ezt felhoztam neki is, erre azt mondta, hogy akkor is jobb, mint egy cigány.

Én pedig mondtam neki, hogy én inkább választanék egy cigányt, mint egy alkoholistát.

Kétségbe vagyok esve. Nem tudom mit tegyek. Sem anyát sem a fiút nem akarom elveszíteni...

Még mindig sírok.

Szerintetek mit tehetnék, hogy jobb belátásra bírjam anyát a cigányokkal szemben? :'( :(

2017. aug. 9. 19:16
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell jobb belátásra bírni. Egyszerűen el kell mondani neki, hogy vele jársz és kész. Ha kitagad, akkor kitagad. Lehet, hogy jobb is lenne, mint tovább élni vele plusz ott az alkoholista, állítólag a megölésetekre többször is kísérletet tevő apád, amit amúgy nehezen hiszek, mivel nem hiszem, hogy akkor továbbra is ott maradnátok nála, biztonságban érezve magatokat. Úgyhogy elég kamuszagú a kérdés.

De ha nem az, akkor ne érdekeljen anyád véleménye, és járj vele, mégha kitagad is. Ha képes lenne ezt megtenni veled, akkor nem is szeret igazán, úgyhogy jobb is, ha távol maradsz tőle.

2017. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
Elhagyod, keresel egy magyar fiút, és pont. Jóhogy nem egy afrikai migránsba vagy szerelmes. Előbb utóbb "előjön a vére", hidd el. Most még nem késő, hallgass anyukádra.
2017. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Apa most éppen nem velünk él, de pár nap kérdése és visszajön...

Anya mindig bizonygatja, hogy tudja mi a jó nekem, de ha annyira tudja, akkor miért nem fogadja el a fiút?

Oké, hogy aggódik meg félt, de azért ennyire?

A fiú 200 méterre sem lakik tőlünk.

A családja normális, ahogy a fiú is.

Normálisan élnek, dolgoznak, nem lopnak nem is balhésok. Semmi ilyesmi.

Nem értem miért kell anyámnak ennyire rasszistának lennie...

Ők is emberek, nem? :(

2017. aug. 9. 23:08
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt annó cigány barátnőm. Játszotta a hercegnőt meg minden, de aztán ki is jött a vére kicsit később! Soha többet nem is lesz C barátnőm, sőt, azt akarom hogy közöm se legyen semmilyen C-hoz, még csak baráti alapon sem, hidd el! Jó lesz neked így, majd rádöbbensz.
2017. aug. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!