Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyunak?

Hogyan mondjam meg anyunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tálalhatnám anyának, hogy egy cigányba vagyok szerelmes?

Ma pont látta, hogy vele beszélek és mikor eljöttem tőle, anya egyből mondta, hogy reméli, hogy nincs semmi köztünk, meg, hogy nem szeretne még egy cigányt a családba (mivel a bátyám barátnője is az), mert ő nem fogadná el. Persze én bepánikoltam és egyből azt mondtam, hogy csak haverok vagyunk stb... De én szerelmes vagyok belé és ő is belém, ezt már többször mondta.

Na szóval, szerintetek, hogyan mondjam el?

Félek, hogy reagálna rá.

15L



2017. aug. 5. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
18-as Mi az, hogy keressen egy magyar fiút? Nehogy már te szabd meg neki, hogy kit szeressen. A te ,,véred" már előjött, az biztos. Egy rasszista gyökér vagy. De más nem feltétlenül így gondolkodik.
2017. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
Felőlem olyat keres amilyet akar, én csak mondom neki, hogy ne csessze el az életét :) Ő tudja. Majd amikor max pár év múlva, betépve összeveri, ami gyakori kis hazánkban, akkor nézegethet. Nem vagyok rasszista, csak segítek akin még lehet :) Olyan fiatal, ne b****a el az életét... :)
2017. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Nananana. Ez azért elég álszent duma. Mivel fogalmad sincs, hogy az ő szerelme milyen ember, így csak rasszizmusból mondhatsz véleményt, ami nem feltétlenül jó. Egyébként meg ilyen fiatalon pont nem fogja ezzel elba**ni az életét. Ha kiderül, hogy a pasija tényleg egy olyan gyökér állat, akkor otthagyja a ku**a anyjába. De ez megtörténhet más esetben is. Olvastad, hogy mit csinált az apja, aki elvileg fehér ember. ;)
2017. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan mit jelent az, hogy "kitagadna" az anyukád? Egy szülő akkor szereti igazán a gyermekét, ha őszintén elfogadja annak választottját. Anyud igazán önző...
2017. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell elmondani neki.... mit kell felfújni ezt?! Dugogassatok azt kész.
2017. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!