Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom hogyan mondjam el...

Nem tudom hogyan mondjam el anyukámnak hogy tampont szeretnék használni ő is azt használ de bennem van a félelem, mert nem tudom hogy mondjam el neki? 13,5/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm is azt használ en pedig tancolok es a betét elcsuszik es tesin is. Nagyon szeretnék váltani de félek a reakciojatol nem tudom mit és hogyan mondjak azt mondjam hogy anya nem tudom miért és hogyan jutott eszemve de következő mensitől már tampont szeretnék használni meg erről már beszéletem vele és azt mondta hogy amig szuz vagyok addig nem annyira orulne.viszont és váltani.vagy ezt nem én döntöm el? szeretnék válaszaitokat nagyon köszönöm

2017. aug. 7. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el neki nyugodtan, hogy mit szeretnel.

En sem latom az osszefoggest abban, hogy szuz vagy vagy sem. Igazabol nagyon magyarazkodni sem kene emiatt senkinek. Tanc vagy torna...

Csak halkan kerdem meg, mi lenne ha pl usznal versenyszeruen? (En pl usztam mikor elkezdtem menstrualni, igaz vagy 2 evvel ifosebb voltam...) Nincs uszas, hagyd abba mert meg szuz vagy es neked nem tehet tampont hasznalni? Vagy gyorsan vegye el vki a szuzesseged, hogy utana lehessen? Ez nem erv, ez kifogas!

Mint ahogy az is, hogy 13 evesen mit dugdos oda....mit? Hat pont azt amit mindenki mas, mikor menstrual! Szegeny tehet O arrol, hogy ilyen fiatalon megjott neki? Ez csak annyit tesz, hogy egy egeszseges fiatal lanyrol van szo, akinek a teste elert egy bizonyos bilogiai fejlettsegi szintet. Ezert akkor most buntetni kell kenyelmetlen betettel, mert o meg fiatal? Holott pont ugyanugy megjon neki mint a 20-30 eveseknek?

Szerintem ez igenis az O dontese kell hogy legyen, a szulo meg legyen kedves neki segiteni ebben! Egy anya igazan megerthetne....


35N

2017. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
En azt sem mondtam el neki, hogy megjott, csak eszrevette, es csalodott volt hogy nem szamolok be mi van velem. Tehat amikor tampont akartam, mert utlaltam a betetet irtam neki smst hogy utalom a pelenkat, kell tampon😂😂 aztan jott a valasz hogy nem orulne neki, de kiprobalhatom, van a fiokban mini. 2 perc sem telt el, irt, hogy irjam majd meg hogy sikerult e.. Akkor mar keszen is voltam a dologgal :)) csodalkozott meg minden, de ennyi volt, azota is azt hasznalom :)) 13l
2017. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon köszönöm a sok sok segítséget es sikerult egyszeruen ment ha valwkit erdejel hogy mondtam el akkor leirom hogy igy is meg probalhatjatok

(É:Én

A:Anyukam

anya kepzeld az uncsitesom nem tud furdeni nyaralason mert megvan neki

A:ohh,sajnalom

É:ő nem használ tampont!de én szánkékozok

A:oké csak ovatosan es nagyon figyelj

2017. aug. 23. 20:22
 14/15 A kérdező kommentje:
Az elejet is en mondtam h anya kepzeld.... Csak lemaradt
2017. aug. 23. 20:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál! :) sok sikert a továbbiakban is, és mindig csak bátran beszélni édesanyáddal, bármiről!
2019. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!