Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apukámat?

Hogyan vegyem rá apukámat?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá apukámat, a piercing szuratásra? már megvan rá a pénzem, anyukám már belement, de mivel apa nevel ezert ot kene rabeszelnem, mert o azzal fenyeget, hogy kitepi az orrombol... es igen, kinezem belole. az én arcom, hadd rondtsam el ugy, ahogy akarom. de ez amugy is csak egy piercing, ha nem tetszik, akkor kiveszem magamnak..

2017. aug. 10. 11:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2017. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
17
2017. aug. 10. 12:06
 3/29 anonim ***** válasza:
20%
Akkor egy év múlva elköltözöl és megcsináltatod
2017. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Szia. Lehet az apukad azert nem partolja, mert peldaul kozepsulik tobbsegeben kiszedetik veled/igazgatoit adnak erte. Es nem nagyon ugy megy, higyha nem tetszik akkor kiveszed... van egy xy gyogyulasi ido, ha akkor meg nem tetszik b*szhatod, mert nem veheted ki, mar bocsanat a kifejezesert.

Szerintem varj egy evet, ha mindenkepp szeretned ezt a piercing dolgot. 18-tol mar nem nagyon van beleszolasuk:

2017. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
köss vele kompromisszumot, pl suliban jobb jegyeid lesznek, több házimunkát bevállalsz, vagy valamit.
2017. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%

"köss vele kompromisszumot, pl suliban jobb jegyeid lesznek, több házimunkát bevállalsz, vagy valamit."


Bocs, de ha valakinek a piercing ellenszenves, azt semmiféle házimunkával meg jobb jegyekkel nem fogod meggyözni, hogy mégsem annyira undorító dolog!

2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

Pedig olyan édes?!: :D :D :D

[link]


Apukád nem véletlenül nem engedi.

Nekem két fiam van, és nekik is mindig elmondtam.

Ha azt gondoljátok, hogy én nem voltam annyi idős mint ti most, vagy én nem akartam fülbevalót, piercinget, tetkót, tévedtek.

Az én szüleim megengedték volna, így volt is amit megtettem.

Látod a lukat a fülemben? "igen"

És látsz benne fülbevalót? "nem"

Láttál jól kereső üzletembert, üzletasszonyt, vagy komolyabb munkahelyen agyon tetoválva valakit?

"Nem"

Hidd el nem azért mert nem tehetnék meg.

Egyszerűen nem ez a fontos, nem csúfítják el magukat semmivel azért mert holmi divatmajom "szomszédnak" is van.

Akik megcsinálták megbánták, ahogy én is.

Nem forrt össze a fülem, ha csak egyszer is nem takarítom ki a lukat, begyullad, fáj kellemetlen.

Eltörném a saját kezem, hogy hogyan lehettem ilyen hülye.

2017. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell mindig ezzel a bika karikával jönni? Aki nem tudja,hogy van másfajta is az üsse be a gugliba és látja,hogy nem csak ilyen létezik. Van olyan is amit orrcimpába szúrnak,és egy pici kő látszik. Nekem olyan volt pár éve és lám begyógyult nyom nélkül. Nagyon unalmas már.
2017. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
4-es miért beszélsz baromságokat? Kiveheti gyógyulási idő alatt is, mégis miért ne vehetné? Gondolom sosem volt piercinged, csak tudnám akkor minek osztod az észt. Másrészt hálistennek már nem abban a világban élünk, ahol kiszedetik középiskolában. 15 éve meg tényleg ez volt, de már nem.
2017. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

#8 és #9:

Az a minimum, hogy beírod:

39 éves vagyok, egy jól menő yx cég vezetője.

Ha nem így van, az egész mondandótok nem releváns, és felesleges.

Egy biztos, ha én piercinggel mennék a Sonyval tárgyalni, kiröhögnének, és kivágnának mint egy macskát....

2017. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!