Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20éves fiam szerintem túl sok...

20éves fiam szerintem túl sok időt tölt a barátnőjével, még tanulnia kellene 2 éves egyetemista lesz. Mit tehetnék, hogy ne én legyek a család rossz szelleme?

Figyelt kérdés
Ha erről próbálok vele beszélni egyből lehurrog, sőt durván visszaszól. Az egyetemről, tanulásról sem hajlandó beszélni, mintha nem az lenne a feladata. Fő probléma, hogy az édesapja is teljesen melléáll, kosármeccsekre járnak, fő téma a sport és a filmek. Szerinte sem kell a tanulással foglalkozni, majd megcsinálja! Ő is kiabál velem, lehülyéz, ha valamit szóvá teszek a gyereknek. A férjem pedagógus!
2017. aug. 13. 18:55
1 2
 11/17 Platypus ***** válasza:
89%
Csak tudnám, hogy mi ihlette ezt a kérdést pont augusztusban...
2017. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
A tanár úr mi a fenét csinált 20 évvel ezelőtt? Nemtántán durván csajozott?
2017. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Fogadjunk nem jártál egyetemre mert ha jártál volna tudnád hogy mennek a dolgok. Amúgy ez miért a szünetben jutott eszedbe?

Normális hogy van csaja és élete a suli mellett is. Amíg nem kerül át fizetősre nincs baj. Ne furd a kapcsolatot se. 20 évesen pont az ember k.urva sok időt együtt akar tölteni a csajával. Főleg szünetbe. Fogadd el hogy nem kis iskolás. Amúgy az is normális hogy az apjával meccsre jár. Majd ha a drogos haverjaival lógna az is baj lenne.

2017. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme eltiltani a lánytól, tanulni ugyanúgy, már csak dacból se tanulna, helyette titkon találkozna a lánnyal, tehát kapott a szar egy jó nagy pofont.
2017. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a stílben nyomulsz, mint itt írsz, akkor nálad állt meg az idő. Merj kissé távolabb is látni, ne csak azt fájlalni, hogy a 20 éves "gyerek" többre érzi magát képesnek, minthogy a te szoknyád szélén üljön! 20 évesen jobb, ha nem zrikálod, mert idő múltával nem csak te érzed úgy, hogy eltávolodtok egymástól, hanem tényleg megbosszulhatja magát, ha nem engeded a maga lábára állni.



" Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz." ( graffiti )

2017. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy arról semmi konkrétumot nem írtál, hogy a fiad mennyi időt tölt a barátnőjével, és mondjuk milyenek a tanulmányi eredményei. Szerintem az is fontos, hogy mennyire karrierista és milyen szakon tanul, nem mindenhol van értelme és haszna annak, ha az ember egész nap csak tanul.
2017. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy te lennél a család rossz szelleme, inkább valamilyen önjelölt "mumus" vagy.

Rossz "szellem" max az "értelmiségi" férjed lehet...bár te sem lehetsz topon, ha hagyod, hogy a szellemi munkát végző, pedagógus férjed lehülyézzen!

Fiaddal kapcsolatban csak annyit, hogy ne akard mindenáron beosztani az idejét, főleg ne, ha az Élet Iskolájában nem akarod "bukásra" ítélni. ) Hagyd őt békén, lehet, ő úgy látja, 20 évesen már több- és más "feladata" is lehet, mint kizárólag az egyetem, a magolás!

Időben kapj a fejedhez!: ha ma te rossz szellemnek gondolod magad, akkor mások mit lássanak meg benned később?

A "házisárkányt", vagy az "anyósok gyöngyét"?

2017. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!