Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Divat lett a kisgyerekes...

Divat lett a kisgyerekes szülőknél hogy gyerek nélkül mennek nyaralni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 10:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
nem lett divat
2017. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Jaja, a Vouge címlapján volt.
2017. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem lett divat.

Az egy dolog, hogy én nem nyaralnék a gyerekem nélkül, de aki megteheti, és erre van igénye, az miért ne mehetne???

2017. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Néha jó lenne pár nap a gyerekek nélkül, csendben, pihenni. Szóval én teljesen megértem azokat, akik így csinálják, ha már van rá lehetőségük.
2017. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg vinnék, akkor az lenne a bajod, hogy miért viszik a kölköket, te nyugiban szeretnél nyaralni. Semmi sem jó...
2017. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem divat, hanem igény kérdése. És nagyon nagyon jó dolog, ha a férj és feleség nemcsak anya és apa. Ők hárman ( négyen, öten) egy család, de ketten egy pár. Inkább divat lett leszólni azt, aki nem viszi magával mindenhová a gyereke(ke)t, mint a hátizsákot.
2017. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
25%
Ha nem is gyerek nélkül, de az én testvéremék csak olyan helyre mennek nyaralni, ahol le lehet passzolni a gyereket, es egesz nap ott van, mint egy oviban. Mert így idézem: anya és apa tud pihenni. Mondjuk sógornőm nem dolgozik, nem tudom, mit akar kipihenni, mindegy is. Nekem a nyaralásban az is fontos, hogy a gyerekeimnek élmény legyen, akkor vagyok boldog, ha ők is azok, nem mennék nélkülük. Azért szültem, hogy velem legyenek, neveljem őket és megmutassam nekik a világot. Számomra nem teher a gyerek.
2017. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem lett divat.

Két hétre biztos nem mennék el a gyerekem nélkül, mert nagyon hiányozna.

De egy hosszú hétvégére simán elmennék, ha megnyugtató helyre tudnám lepasszolni.

2017. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ha egyszer lesz gyerekem, biztos, hogy a párommal külön is el fogunk menni nyaralni. Attól, hogy szülök egyet, nem szűnök meg nőnek és feleségnek/élettársnak lenni.
2017. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
45%

#2-re is utalva:

Nyilván az ilyen ostoba magazinok bedobnak az uborkaszezonban valami efféle hangzatos, meghökkentő címet, hogy vegyék a semmitmondó újságjukat. És írnak egy olyan jelenségről, ami a magyar lakosság (anyagilag) legfelső 0,1%-ában létező jelenség, csak ők ezt úgy tálalják, mintha általános jelenség lenne.

Az más kérdés, hogy a gyakorin miért teszi föl valaki ezt a vitára ingerlő kérdést. Talán azért, mert itt is uborkaszezon van, és a beépített embereknek hozniuk kell az előírt napi válasz-számot, tehát a GYK dolgozói írnak ki (elég ostoba) kérdéseket, hogy pörögjön a honlap.

Megj.: minden internetes fórum-honlapnak az agóniáját jelzi, ha eluralkodnak az ilyen látszat-kérdések, látszat-felvetések. Csak remélni tudom, hogy a GYK nem fog ide jutni.

2017. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!