Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Divat lett a kisgyerekes...

Divat lett a kisgyerekes szülőknél hogy gyerek nélkül mennek nyaralni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 10:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
34%

Nem arról van szó, hogy egy pár nem tölthet el időt kizárólag kettesben, arra is szükség van. De szerintem egy családi nyaralás úgy az igazi, ha együtt vannak mind.


Persze, hogy kell kettesben töltött idő is, amikor csak egymásra, a kapcsolatukra figyelnek, de egy közös nyaralás is mindenképp jót tenne.


Én vagyok az, akit nagyon lepontoztak...

2017. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
90%

"Ha bevállalták a gyereket, akkor nyaralni is magukkal kell vigyék."


Kell? Miért kellene?


"Én biztos nem hagynám nagyszülőknél/rokonoknál."


Ok, de miért kellene mindenkinek a te fejeddel gondolkodnia?


Tudod, előfordulhat, hogy mások másként gondolják, aztán náluk is működik.


Mi pld.nem úgy éltünk, hogy állandóan egymás seggében kell lennünk. Mert nem ezt ígényeltük.


4 hét szabadségunk volt. Ebből apu elment egy hétre horgászni, vagy hegyet mászni. Gyerek velem volt.


Én elmentem egy hétre külföldre, gyerek apuval volt.


Egy hétig együtt nyaraltunk a hegyekben, vagy a tengerparton. Gyerekkel.


Egy hétig otthon lógattuk a lábunk, mindenki oda ment, ahova jólesett neki. Gyereket sűrűn elvitték a nagyszülők strandolni, mert a strand nekünk nem volt opció.


Nekünk így volt jó.

2017. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
20%
Na tessék, máris jött valaki leharapni a fejem. Előtted leírtam még valamit, utolsó válaszoló.
2017. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem lett divat és mindenki úgy menjen nyaralni, ahogy neki jólesik!


Bírom itt a Gyakorin ezt a lepontozósdit, de főleg azt, hogy van aki ezt mellre szívja.

A kedvencem volt, az a kérdés, amikor valaki azt kérdezte, hogy kinek mi a kedvenc étele?

Az eszem megállt, de még ott is pontoztak ezerrel!:D

2017. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
61%
21-es: az, hogy gyerek nélkül elmennek, nem azt jelenti, hogy a gyerekkel nem mennek. Plusz azért van egy olyan életkor, amikor tök fölösleges a gyereket hurcibálni nyaralásra, mert baromira nem élvezi még. Plusz senkit sem láttam, aki gyerek nélkül ment el, ezt hangoztatni 72-es betűmérettel, hogy "ez a nyaralás gyerek nélkül bezony CSALÁDI NYARALÁS". És igen, ált. egy egészséges kapcsolathoz nem elég az együtt töltött időnek, hogy "anyóspajti egy fél napra bevállalja a gyereket, ezért el tudunk menni vacsizni"... egy pár napra minimum szükség van. Az meg jobb távol otthontól, olyan körülmények között, hogy mindenki tudja, hogy az nyaralás, és nem hívnak 2óránként, hogy "ugorj már át, mert Mucika épp sír, és fingom nincs, miért", hanem tudják, hogy nem zavarhatnak, ezért megoldják.
2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%

"Na tessék, máris jött valaki leharapni a fejem. Előtted leírtam még valamit, utolsó válaszoló."


Lehet, nem figyeltem oda. Sajnálom.


De nálam ez a "kell" kiverte a biztosítékot.

2017. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell. Amíg túl kicsi a gyerek, vagy ha tényleg kettesben szeretnének lenni a szülők, akkor rendben van.


Szerintem ezt a kérdést is túlságosan kibeszéltük....

2017. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
17%
Dehogyis. Egyik rokonomnak van egy 2 eves kislanya es meg egy nyaralasrol sem hagyta ki.
2017. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag még a szülőknek is jót tesz,meg a gyereknek is,egyszer-egyszer egy ilyen.Ha tudnak otthon vigyázni a gyerekre,miért ne tennék?
2017. aug. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Szerintem nem lett divat! Van néhány ismerősöm, aki szívesen tölt pár napot a gyereke nélkül máshol pl: wellnesszezik, ilyenkor lepattintják a nagyszülőknek a gyereket. De ettől függetlenül nem hinném hogy divat lenne!
2017. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!