Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra...

Haragudnátok a lányotokra ezért? (lent)

Figyelt kérdés

Ősszel fog megszületni a féltestvérem, én pedig akkor külföldön leszek (3 hónapig).

Anya ezért ki van akadva, hogy miért most akarok elmenni.

Nekem erre az útra, szünetre szükségem van és most őszintén, egy újszülöttnek kétlem, hogy annyira nagy szüksége lenne rám. Persze, én is sajnálom, hogy nem leszek itthon, de a saját életem kicsit fontosabbak... Szerintetek ez önzőség nagyon?


2017. aug. 18. 13:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
70% Senki nem kérte, hogy mártírkodj meg szentté avassad magad.
2017. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha külön él, akkor nincs is mit tárgyalni. Majd máskor látja a testvérét. 3 hónap nem a világ vége...
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Alapból nem élsz otthon, akkor meg?!


Hagyjuk már, anyád nyilván azt hitte, ingyen bébiszitter leszel.

A zsarolást meg hagyd figyelmen kívül, nem a tied a gyerek, téged is felnevelt, oldja meg.

2017. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Magának szüli, nem neked. Az apa hol van, ő miért nem segítene? Külön élsz, gondolom akkor saját pénz. Mikor dőlt el, hogy kimész? Én ha 40en szülnék, tuti nem a lányomat kérném meg, hogy az első hetekben szinte bébiszitter legyen. Meg most nem beleszólásként, vagy kötekedésért, de minek kell neki 40évesen még egy gyerek?
2017. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem haragudnék a lányomra ezért, eszemben sem jutna így apellálni a segítségére, mint anyád teszi.

És nem, kicsit se önzőség, hogy elutazol. Ő vállalta, és undorító dolog a felnőtt\nagyobb gyerek nyakába varrni a kisebbet.

2017. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
9%

"Egy szó sem esett arról, hogy nekem segítenem kéne majd."


Azt gondolja, magadtól is rájöhettél volna... Ha te szülnél, nem esne jól, ha az anyukád segítene? Akkor is, ha már külön laktok.

2017. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Azért az picit más szerintem, ha egy első babával van otthon a lány, nem 40 évesen, a harmadik gyerekkel.

De nem, nem sértődnék meg, ha neki más tervei lennének. Hiszen az én életem és nem várom el, hogy mindenki hozzám alkalmazkodjon csak azért, mert gyerekem lett.

2017. aug. 18. 15:16
 18/25 anonim ***** válasza:
11%
Hagyjátok màr ezt a kis teollt, fél évente 2-3 szor felteszi ezt a kérdést, legalsbb 5 éve...
2017. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Miért tenném fel?!

Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor nem kell írni. Ennyi!

2017. aug. 18. 15:29
 20/25 anonim ***** válasza:
9%
Köszi a lepontozást, itt már nem érdemes válaszolni...
2017. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!