Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra...

Haragudnátok a lányotokra ezért? (lent)

Figyelt kérdés

Ősszel fog megszületni a féltestvérem, én pedig akkor külföldön leszek (3 hónapig).

Anya ezért ki van akadva, hogy miért most akarok elmenni.

Nekem erre az útra, szünetre szükségem van és most őszintén, egy újszülöttnek kétlem, hogy annyira nagy szüksége lenne rám. Persze, én is sajnálom, hogy nem leszek itthon, de a saját életem kicsit fontosabbak... Szerintetek ez önzőség nagyon?


2017. aug. 18. 13:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%
Lehet hogy inkább az a baja, hogy nem vagy kíváncsi a picire? Mármint hogy megnézd mikor megszületik.
2017. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó én nem akarlak elkeseríteni de minden gyerek egyforma gyűrött krumpli.


Kérdező,menj csak. Anyád hülye és felelőtlen vénanyuka. Ne a te nyakadra szülje már az új pasijától a puját. Magának akarta gondolom nem te kérted.

2017. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem haragudnek
2017. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
14%

"Azért az picit más szerintem, ha egy első babával van otthon a lány, nem 40 évesen, a harmadik gyerekkel."


De az első kettőt (ha jól sejtem) 20 éves kora körül szülte, a harmadikat meg most, amikor már sokkal kevésbé fitt, komplikációk is jobban adódhatnak, emiatt sokkal jobban félhet is, tovább tarthat, amíg megint talpra áll majd a szülés után, stb.


De ha annyira tiszta a lelkiismereted, akkor miért írtad ki a kérdést?...

2017. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Anyukádban,biztos a hormonok pörögnek,meg biztos aggódik,hogy minden rendben lesz e,nem rád haragszik...

Menj csak,3hónap semmisèg,anyukádnak veled vagy nèlküled ugyanazon kell vègigmennie,minden rendben lesz😊

2019. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!