Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éhes vagyok de anyáméka...

Nagyon éhes vagyok de anyámékat nem érdekli. Mit csináljak? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval ma még nem ettem. De konkrétan semmit. Tiszta ideges vagyok, remeg lassan a kezem. Semmi étel nincs itthon se kenyér se tojás semmi konkrétan. Anyámék megették az utolsó szikkadt kenyereket egy kis maradék tejföllel én meg itt vagyok éhen. Sokszor van h nincs kaja de ez már ritka hogy ennyire. Pénzük meg még éppen lenne azt fujják hogy majd ha lement a nap bemennek a városba mert meleg van. És már elkezdem veszekedni hogy itt vagyok éhen erre néz mint egy f...sz nyög egyet és elkezdi milyen egy utálatos gyerek vagyok én. Az egyetlen k.va bolt sincs ma nyitva mert akié a bolt istennek hála nyaral.. tegnap is tesoméknál ettem de ott most amúgy is vendég van meg szégyellek menni. Fosnak telibe a fejemre döglenek a szobájukba engem meg esz az ideg olyan éhes vagyok. Eleve gyaran leesik a cukrom mindárt rosszul leszek. Már csapkodom itt a hűtőajtót meg minden a francot az meg döglik a szobába és vergődik rám hogy mekkora ro

.hadék vagyok és komolyan pofázok hogy éhendöglök erre vagy nézi tovább mi dkettő a tv-t vagy mint mondtam elhord mindennek. De kajak SEMMI hogy főznék esetleg vagy sütnék valamit. Nem bírom. Mit csináljak??? Estig meghalok.

Mellesleg a sulicuccaimat is magamnak veszem a diákmelós pénzemből mert vérszemet kapott hogy dolgoztam és neki azt gondolja nem kell. Egy ruhát nem tudok magamnak így venni mert persze azt se vesz. Öregdégére tiszta hülye lesz. Régebben nem csinálta ezt.


2017. aug. 19. 14:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
14%
A bodza èpp èrik, keress pàr bokrot.
2017. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%

Falusi vagy? Szilva, barack, vagy menj ki a mezőre kukoricáert és fözz. Nagyapám a háboruba/utána volt gyerek és mondta hogy szedren éltek...

Amúgy busszal menj el boltba

2017. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

"Online bevásárlás.... hol éltek? Középkorban?"


Én konkrétan a jelenben és egy megyei jogú városban, ahova nincs online élelmiszer szállítás. De Bp-ről könnyű pofázni.

Egyébként is, ha rendelne se vinnék rögtön házhoz, ahogy néztem a tesco, groby... stb. másnapra szállítanak.


Sima cukor, tészta, vasszög...?

Mondjuk tényleg tény, hogy gondolkozhattál volna előre ismerve a családod.

2017. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
16%

Liszt+víz+só=lepény

Serpenyőben is megsütheted

A környéken biztos van egy-két gyümölcsfa. Leszedsz pár barackot/szilvát és eszel. Ha tényleg éhes lennél, nem itt sírnál.

Reggel is kimehettél volna a piacra.

Vagy halj meg estig.

2017. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
18%
Rendelj kaját. Csak jár arra valami. Lisztetek van? Száraztészta, lekvár, befőtt?
2017. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
76%
Az a tragédia, hogy el tudom hinni, hogy nem kamu a kérdés. Amikor a férjem még a szüleivel élt, ott is hasonló állapotok uralkodtak. Ennyire nem volt durva, de a szülők mentalitása abszolút ismerős. Kérdező, meghalni jó eséllyel nem fogsz estig, hiszen tegnap ettél. Mostantól felnőtt vagy, akinek magáról kell gondoskodnia. Neked kell odafigyelned, hogy legyen otthon kaja, legyen tiszta ruhád, és egyáltalán, neked kell kézbevenned a háztartást, ha emberi körülmények között akarsz élni. A diákmunkát próbáld suli mellett is csinálni, hogy mindig legyen egy kis pénzed. Suli, meló, háztartás... kemény évek elé nézel. Nem tudom, milyen a kapcsolatod az osztályfőnököddel, de érdemes lenne szeptemberben beszélned vele. Mondd el a helyzetedet. Hátha tud segíteni. (Pl.ha munka miatt nem tudsz dolgozatra készülni, az ofö is beszélhet a szaktanárral, hogy halaszthasd a dogát. Esetleg beszél a szüleiddel) Azt viszont soha ne felejtsd el, hogy a szüleidnek köszönheted az életedet, idáig neveltek, gondoztak. Talán mostanra elfáradtak. Talán nekik is segítség kéne.
2017. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
24%

Ufff..részben sajnálni tudlak részben viszont nagyon nem. Akárhogy is, de látszik rajtad, hogy nagyon nagy a szád..az alapján amit olvasok, nagyon szemtelen vagy és az irományodban is amilyen szavakat használsz, hát kritikán aluli az egész.

Attól, hogy csapkodod a hűtő ajtaját még nem fog beszállni a sültgalamb+ ne ilyesmire pazarold azt a megmaradt kis energiád, inkább menny el és vásárolj be te.

2017. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
8%
Túróstésztát, mert azt szeretem.
2017. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
19%
Ha 18 éves leszel,költözz el és tanulj.
2017. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy tényleg elmehetnél szedni néhány kukoricát és azt megfőzöd. Só gondolom van otthon? Azzal kicsit izesited és már meg is vagy. Én a minap főtt kukoricát ettem és nagyon jól esett.
2017. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!