Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éhes vagyok de anyáméka...

Nagyon éhes vagyok de anyámékat nem érdekli. Mit csináljak? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval ma még nem ettem. De konkrétan semmit. Tiszta ideges vagyok, remeg lassan a kezem. Semmi étel nincs itthon se kenyér se tojás semmi konkrétan. Anyámék megették az utolsó szikkadt kenyereket egy kis maradék tejföllel én meg itt vagyok éhen. Sokszor van h nincs kaja de ez már ritka hogy ennyire. Pénzük meg még éppen lenne azt fujják hogy majd ha lement a nap bemennek a városba mert meleg van. És már elkezdem veszekedni hogy itt vagyok éhen erre néz mint egy f...sz nyög egyet és elkezdi milyen egy utálatos gyerek vagyok én. Az egyetlen k.va bolt sincs ma nyitva mert akié a bolt istennek hála nyaral.. tegnap is tesoméknál ettem de ott most amúgy is vendég van meg szégyellek menni. Fosnak telibe a fejemre döglenek a szobájukba engem meg esz az ideg olyan éhes vagyok. Eleve gyaran leesik a cukrom mindárt rosszul leszek. Már csapkodom itt a hűtőajtót meg minden a francot az meg döglik a szobába és vergődik rám hogy mekkora ro

.hadék vagyok és komolyan pofázok hogy éhendöglök erre vagy nézi tovább mi dkettő a tv-t vagy mint mondtam elhord mindennek. De kajak SEMMI hogy főznék esetleg vagy sütnék valamit. Nem bírom. Mit csináljak??? Estig meghalok.

Mellesleg a sulicuccaimat is magamnak veszem a diákmelós pénzemből mert vérszemet kapott hogy dolgoztam és neki azt gondolja nem kell. Egy ruhát nem tudok magamnak így venni mert persze azt se vesz. Öregdégére tiszta hülye lesz. Régebben nem csinálta ezt.


2017. aug. 19. 14:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
86%
Menj át a szomszédba és kérj enni!
2017. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó :D LOL
2017. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
76%
Rendelj pizzát...
2017. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
#24 / #27 nagyon bekeményítettél.
2017. aug. 19. 14:55
 25/45 anonim ***** válasza:
87%

És gondolod, hogyha a hűtőajtót csapkodod, meg minden mást, attól terem benne a kaja? Szerinted, ha agresszívan hisztizel, attól hamarabb jutsz ételhez?

Sajnállak meg minden, de megoldás helyett csak vered magad a földhöz. Ez az ötéves dackorszakos gyerekek szokása.


Valaki írta fentebb, liszt+víz+só, sütőben is kisüthető, nagyon finom kenyérpótlék.

Búzadara+víz+cukorral készíthetsz a tejbegrízhez hasonló puliszkát, sósan és édesen is ehető.


Ha a vércukorszinted miatt aggódsz (bár ha olyan rosszul lennél, nem lenne erőd csapdosni meg hisztizni), akkor szopogass el kockacukrot, kristálycukrot, és máris jobb lesz.

2017. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
95%
Aki lisztet, cukrot, befőttet emleget, az tényleg nem tudja, hogy milyen az amikor nincs. Gyerekkoromban egy hétig kekszet ettem mustárral. Nem azért mert szeretem, hanem mert más nem volt otthon. De szószerint semmi más!
2017. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg menj át a szomszédba, és kérj enni. Talán ettől majd észbe kapnak a szüleid, mert hogy vissza fog jutni a fülükbe, az egészen biztos.


Sajnálom, hogy ennyien oltogatnak és röhögnek rajtad, pedig egyáltalán nem vicces a dolog. Nem azért, mert éhenhalnál, hanem azért, mert a szüleid elhanyagolnak, és gondolom nem csak az étkezés területén.

2017. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Duenna ***** válasza:
11%
Anyádék teljes fogyókúrára álltak át, vagy csak téged akarnak halálra éheztetni? Ők mit esznek? Elmennek egy 5 csillagos étterembe, míg téged otthon éheztetnek? Te nagyon tehetetlen vagy! 3 szem krumpli, két tojás, egy maréknyi liszt, két markéknyi zsemlemorzsából és 2 dl olajból csinálhatsz olyan kiadós és finom rántott krumplit, hogy a 10 ujjadat megnyalod utána! Ugyanezekből krumplis-rántotta! A nyers krumplit felkarikázod, megsütöd, mint a sültkrumplit, megsózod, ráütsz 2-3 tojást, egy szelet kenyérrel, és ezzel akár egész nap elvagy, olyan kiadós, laktatós, és az egész olcsó is! Egy olcsó húskonzerv 250 forint, fél kiló kenyér 150 forint. Kérj tőlük pénzt, vásárolj be helyettük, magadnak készítsd el a kaját! Ennyi. Nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség! Mégis hány éves vagy, hogy elvárod, a szüleid a fenekedet is kitöröljék wc-zés után?
2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
86%
#28, gondolom nem olvastad végig a kommenteket. A helyi bolt zárva, a bevásárlóközpontot autóval tudná elérni a kérdező, ha lenne jogsija. És ja, vannak annyira igénytelen emberek, akiket nem zavar, hogy ők maguk sem esznek. Ha nem látom a saját két szememmel, én sem hiszem el. De láttam ilyen embereket.
2017. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Duenna ***** válasza:
56%
29-es! Ha a kérdező ismeri a szüleit, akkor ő miért ilyen tehetetlen? Pénteken fogná magát, felülne az első buszra, vagy vonatra, bevásárolna, és lenne mit enni a hétvégén! Ne nagyon védjük már a kérdezőt, az egy dolog, ha a szülei ennyire tehetetlenek, de ha a kérdező is épp olyan tehetetlen, mint a szülei, akkor ugye nem esett messze az alma a fájától! Akkor meg minek hepciáskodik azokra, akik pont olyanok, mint ő! Miért nem különb? Miért nem másabb? Ujjal mutogat azokra, akik éppen úgy nem vásárolnak be kaját, mint ahogy ő sem teszi?? Kicsit gondolkozzunk már, ha ő nem teszi meg ezt saját magáért!
2017. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!