Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem annak idején?

Figyelt kérdés
2012-ben meghalt a nagymamánk, és ránk hagyott egy házat. Egy éven belül el is adtuk. 3 millió forintot kaptam belőle, a bátyám 4,5 milliót. Kifizettünk minden közüzemi tartozást, így maradt 2,5 millióm. Ezután felesben fizettük ki anyánk bankhitelét. 2 millióm maradt. Ebből éltünk. Ebből volt kaja, cigi, telefon, ruha, stb. Újabb egy év múlva, az utolsó 300 ezer forintommal eljöttem a fővárosba. Itt dolgozom, itt élek. Anyám most kitalálta, hogy nem vettünk neki házat. Vagyis én nem vettem, 1 millióért valami romhalmazt. Hogy én eljöttem, magára hagytam. Ha megvettem volna a házat, soha nem lett volna lehetőség dobbantani. Egy isten háta mögötti faluban élnek, munka nélkül. Anyám tartana el. Azt mondta, soha többé nem veszi fel a telefont, se nekem, se a bátyámnak.

2017. aug. 24. 10:02
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Muszáj volt felélni. Ott munka nincs, semmi. Egy isten háta mögötti falu, ahol napi 2x jár a busz, reggel és este. Anyám meg akkor nem dolgozott.
2017. aug. 24. 10:27
 12/36 A kérdező kommentje:
Anyám cigizik csak, kedves utolsó. Anno is az ő cigijére költöttem.
2017. aug. 24. 10:28
 13/36 anonim ***** válasza:
4%
Ha a bátyád közelebb is lakik, meg két gyerek is van, ez csak annál depisebbé teszi az anyukátokat, mert akkor nem csak a gyerekei nincsenek vele eleget, hanem az unokáit is alig látja, alig ismerheti... Ez iszonyat rossz hatással van lelkileg rá, egész biztos. Beszélj a bátyáddal, hogy legyen vele, és vigye hozzá az unokákat sokkal gyakrabban, mert ez nagyon fontos lenne neki lelkileg.
2017. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%
Oké, bocs, azt hittem, te cigizel, nem derült ki egyértelműen.
2017. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
A bátyámmal én kb évente egyszer beszélek. 15 év a korkülönbség. Egész életemben mellőzött. Hatalmas veszekedés lenne, ha szólnék neki.
2017. aug. 24. 10:32
 16/36 A kérdező kommentje:
Évekig hallgatnám, mint azt, hogy el jöttem.
2017. aug. 24. 10:35
 17/36 anonim ***** válasza:
47%
Akkor gondolom, a gyerekeivel se nagyon van kapcsolatod, hogy közvetlenül nekik szólj... Egyébként hány évesek?
2017. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Kicsik. 5 és 3 évesek.
2017. aug. 24. 10:38
 19/36 anonim ***** válasza:
12%
A válaszaid alapján azt veszem észre,hogy mindenkire hárítani próbálsz,csak magadat nem szeretnéd rossz ként kihozni.Amikor ott volt még az a két millió a zsebedben és te vígan felélték mert "muszáj"volt(semmi sem muszáj,a könnyebbik utat választottad)akkor miért nem gondoltál ezekre az időkre?Talán elkellett volna már akkor is menni dolgozni,és akkor többszőr tudtad volna Édesanyádat látogatni,talán még támogatni is tudtad volna,és most nem lenne ez a viszály.
2017. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
Jogában van egyedül meghalni.
2017. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!