Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitekkel mi lesz ha...

A ti szüleitekkel mi lesz ha idősek lesznek?

Figyelt kérdés

Arra értem mikor már kevés lesz a nyugdíjuk( ha keveset kapnak), egészségi állapotuk romlik, nem tudnak majd ügyeket intézni, egyedül lesznek stb...?


Én nem tudom mi lesz az enyémekkel, párommal élek, alacsony a fizetésem, egyedül ebből ki se jönnék. Minap gondolkodtam ezen. Kicsit ijesztő számomra mi lesz majd velük. Nem olyanok a körülmények sem hogy ide tudjanak költözni.


2017. aug. 24. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
10-es. Óhhh, hát annyira látszik, hogy neked tán még egy macskáról se kellett önállóan gondoskodnod, nemhogy egy leépült 90 éves szülőről. Ne is tudd meg soha, mert rohadtul nehéz tud lenni. De ilyen álnaiv észosztogatást se csinálj...
2017. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

#11

A személyeskedő unkó suttyóságod tartsd meg a pereputtyodnak.


Nekem nem kellett gondoskodnom senkiről? Nem, soha. Sem a 4 gyerekemről, sem az idős nagyszülőkről, szám szerint 3-ról, akiknek mi (is) fizetjük a szakellátását, hogy VALÓDI SÉ SZAKSZERŰ segítséget kaphassanak, mindezt egyfelől 290, másfelől 1700 km-re tőlünk. Majd a szüleinkkel is így fogunk tenni.


Igaz, mi nem is élünk egymás hegyén-hátán, hanem magunk oldjuk meg az életünket, és nem az aktív szüleinkre passzoljuk le a gyerekeinket, sem magunkat nem passzoljuk majd le a gyerekeinknek.


Szégyelld el magad, te nagyképű, szemellenzős némber. Mélyen.

2017. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-esnek, Nem mindenki dolgozik kulfoldon. Nem mindenki keres annyit. Nem azonosultal a kerdezo problemajaval.

Kerdezonek: Nalunk a kovetkezo volt, Apukamat gyamsag ala vette a huga. A gyamsagot erdemes elvallalni, ha nem valallja senki, akkor kirendelik egy hivatalos gyamsag ala, akik eladnak minden eladhatot, abbol fizetik ki a havi 90-150 000 Ft-ot, Ha elfogy jelentkeznek a hozzatartozoknal. Ha viszont te vagy a gyam, akkor pl. kiadhatod az ingatlant, es abbol fizeted a havi koltseget. Ha keves a nyugdijuk, lehet kerni (azt hiszem 20%-kal tobbet) segelyt, ha kellokeppen megindokoljak. Ha pl. a nyugdija 50 ezer Ft. volt, az ellatas viszont 100 ezer, akkor meg fogja kapni. (Sajnos nem tudom mi a segely pontos neve)

2017. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén?

Az anyám remélem a föld alatt.

Mindig vert meg terrorizált.

Jővőre elhúzok innen.

2017. aug. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!