Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy ez mitől van....

Nem tudom, hogy ez mitől van. Mitől alakulhat ez ki?

Figyelt kérdés

Nekem az a gondom, hogy amikor meghallom az apám hangját, legszívesebben rákiabálnék, hogy halgasson el.

Egyszerűen a hangjától a plafonon vagyok, attól függetlenül, hogy mit mond.

Nem tudom, hogy ez miért van, de nem bírok mellette megmaradni.

Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de nem az.

Nem tudom, hogy ez mitől alakult ki bennem, de egyszerűen nem tudok tenni ellene.

Lehet, hogy azért, mert kisebb koromban, mikor nagyon be volt rúgva, mindig szidott és csúnyákat mondott rám? Azt mondta, hogy egy büdös cigányqurva vagyok. Meg egy semmirekellő.

Kifejtette, hogy utál engem, és csak nyűg vagyok neki.

Pedig igazából ő a nyűg anyának és nekem is.

Nem dolgozik, csak eszik, iszik, alszik, cigizik stb... és mindig anya és én voltunk a rosszak. Pedig mindig nrkünk kellett hqllgatni, hogy ilyen meg olyan szarok vagyunk, meg a többi hülyeséget, amit részegen összehordott.

Ettől ki alakulhat egy ilyen "hangutálat"?

Nem értem ez mitől van, de egyszerűen, elég a hangját meghallanom, még ha nem is vagyunk egy szobában, akkor is annyira ideges leszek tőle, hogy azt leírni sem tudom.

Anyukámnál nem érzem ezt. Az ő hangja inkább megnyugtat.

Szóval én nem értem, hogy ez mitől van, vagy hogyan alakult ki, de nem tudok mit csinálni.

Szerintetek?

15L



2017. aug. 30. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz ez az egész, akkor az apukád nagyon rossz szülő, ezért vagy allergiás rá.
2017. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet a magarázat amit írtál, hogy amiket mondott amiatt nem bírod a hangját. Apám nem mondott rosszat rám, ennek ellenére kb. 20 éves koromban én sem bírtam a hangját. Mert mint ha jajveszékelt volna, persze az életnek teljesen hétköznapi dolgain. De a testvérem is megjegyezte ugyanezt, hogy apám mártírt szokott játszani, persze közben meg gyöngy élete volt.

Az én hangom nagyon megnyugtatónak találják az emberek, de a beszélni még nem tudó csecsemők is. Ami azért lehet mert maximális harmóniára törekszek az életben és ez a hangban is kisugárzódhat. De az ellenkezője is igaz, akinek az élete nem kiegyensúlyozott, annak a hangja sem szokott kellemes lenni.

2017. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!