Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kellene mindenképpen...

Miért kellene mindenképpen testvért vállalni?

Figyelt kérdés

Egy éves lett a kisfiúnk. Sokan azzal nyaggatnak, mikor jön a tesó, stb.. igazából párom is bevállalná, de csak jó pár év múlva..

Én viszont több okból nem vállalnek még egy terhességet. Nehéz várandósság volt, veszélyeztetett, nekem lelki trauma volt a szülés. Illetve fent áll egy örökletes betegség párom részéről, amit anyós és apos is nagy ívben lesz'r. Pedig nem kéne, hiszen meg tudja keseríteni egy ember életét és egy gyerekemnek sem akarnám... örökbefogadás nálam szoba jöhetne, de párom családja kissé ellene van...



2017. szept. 1. 07:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%
Pedig tanult intelligens emberek is nyaggatnak. Nekem a volt anyos kerdezte meg minden alkalommal, meg neha baratok es a sorgonö ( mind intelligens es diplomas) emberekhogy na mikor lesz mar baba. Azutan hagytak fel vele, hogy elveteltem.
2017. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%

#19

Első általános iskola: SZÖVEGÉRTELMEZÉS!

Fuss neki még egyszer, akkor talán nem írogatsz hülyeségeket!

De segítek:

Ki beszélt itt a kérdezőről, vagy a nagyérdemű publikumról?

A faggatódzókról írtam, hogy tapintatlan bunkók!

Szegénykém!:D

2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

#19

Bocsánat jelenlegi 19-es, nem neked szólt, hanem annak, aki eltűnt valahova!

2017. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%

"... Valószínűleg nem igazán élsz társasági életet, vagy csak tojnak a fejedre?"


Melyik választ szeretnéd? Válassz!

Ahogy neked a megnyugtatóbb!:)

2017. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt mondom, hogy nem akarok több gyereket, érdekes módon senki nem kezd el győzködni, és nem firtatja tovább a dolgot. Nem tudom ti hol éltek, hogy ennyi ostobával vagytok körülvéve.
2017. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
18-as, én egy nagyi vagyok, tőlem még azt is megkérdezik, mikor lesz az unokámnak testvére. Utoljára a lányom volt gyerekorvosa kérdezte.
2017. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55%

19-es vagyok, a "szövegértelmezős" hozzászólónak szánom:


"Senkit nem akarok megbántani, de úgy tűnik, hogy ez a bunkó tapintatlanság inkább az egyszerűbb, tanulatlanabb réteg sajátja."



Nem egyes emberekről írtál, hanem "rétegről" és ennek "sajátjáról" vagyis egy társadalmi rétegre jellemző sajátosságról, jellemzőről. Más szavakkal: ez egy megkülönböztető vonása a csoportnak, ami magával vonja azt is, hogy a többire (pl. tanultakra) ez nem annyira jellemző. Lehet, hogy nem így gondoltad, de az általad leírt szöveg ezt jelenti.

2017. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!