Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért hibáztatják...

A szüleim miért hibáztatják mindig?

Figyelt kérdés

Egyszer a testvéremen felment a pumpám mert hajatmosott és neki kellett volna bekészíteni de mivel elment hajatmosni ezért hogy meg ne fázzon a feje nekem kellett bekészíteni és ezen annyira mérges lettem hogy becsapták a kandalló ajtaját és berepedt. A szüleim szemében én voltam a hibás pedig ha a tesóm nem megy el hajatmosni akkor nem fogom becsapni az ajtaját...

A másik,az apukámnak csináltam turmixot mondtam neki hogy mossa el és nem mosta el ezért beleszáradt és ezért is én vagyok a hibás.pedig ha elmossa akkor nincs ez az egész.



2017. szept. 10. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék, hogy nem dugtak valami bentlakásos kisegítőbe, mert a kérdés színvonala alapján az se lenne egy rossz megoldás.
2017. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami hülye vagy?
2017. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid a könnyebb utat választották: vádaskodás, satöbbi nevelés helyett. A helyükben az összes iskolai nyaradon fogalmazást és írást gyakoroltattam volna veled.
2017. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te bénázol el valamit, azért miért más lenne a hibás? Nem értem, hogy hol van ebben a logika. Ideje lenne megtanulni vállalni a felelősséget a dolgaidért. Ennyi erővel, ha anyád nem szül meg, akkor nem kellene ilyen kérdéseket feltenni.
2017. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekért te vagy a felelős.

Ha valakinek segíteni akarsz, segíts normálisan. Ha nem, inkább ne segíts sehogy, mert sz..r munkát végzel, és még te vagy felháborodva.

2017. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A turmixgépet töltsd meg félig melegvízzel, és egy apró csepp mosogatószerrel. Úgy indítsd el. Úgy könnyebb lesz elmosni a beszáradást. És semmilyen ajtót nem baxunk be, hülyegyerek....
2017. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te törni magyar?
2017. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok, még megvan a remény, hogy 8 éves gyermekről van szó.
2017. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!