Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes lányos szülőket miért...

Egyes lányos szülőket miért zavarja, ha a lányuk fiúkkal is barátkozik és elmegy hozzájuk vendégségbe, esetleg ott alszik?

Figyelt kérdés
Nem szerelemről, szexről van szó, csak haverokról, barátságról.

2017. szept. 16. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem akarja, hogy 16-17 évesen ki tudj,a hány pasi "csaja" lgyen.
2017. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán fog hangzani, de az én anyámat speciel azért zavarta ez mindig is mert a saját fiatalkori énjéből indult ki, aki nem éppen a visszafogottabb csaj kategória. Párszor meg is kaptam tőle a jelzőt amivel őt illették anno. Engem a lányok sosem szerettek mert inkább fiúsabb dolgok érdekeltek kiskoromban is, a legjobb barátom is fiú és mindigis a fiúkkal szerettem lógni, a szorongásomat is eddig csak a fiú haverjaim értették meg. Egyetlen egy lány barátom volt, de lett egy faszija és kifordult magából, elhanyagolt, a faszi meg megvádolt, hogy szét akarom szakítani őket, azért kérem arra, hogy hetente egyszer érjen már rá 1 órát a telefonja nyomogatása nélkül kedves barátnőm. Azóta nem tartom vele a kapcsolatot, teljesen meggyalydult, melltartós, meztelen szolizós sejtelmes képeket pakolgat magáról mindenhová, ebből nem kérek. Nekem is van párom mégis van időm a barátaimra és nem mutogatom magam meztelenül, a telefont is elteszem társaságban. Ennyi. Néhány szülő megérthetné, ha a lánya ilyen. Ha egy ribizli, azt úgyis észre veszi a viselkedésén. Egy fiús lány véleménye.
2017. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Mert ők is voltak tinik, és nagyon is élénken emlékeznek rá, milyen hülyeségeket képes csinálni az ember. Nem rosszból, hanem egyszerűen azért, mert ennek a kornak ezek a a hülyeségek a "kötelező" körei, amik az egészséges fejlődéshez hozzá tartoznak."


Igen voltak ők is tinik, de az ilyen szülők megfeledkeznek arról (sőt nem akarnak tudomást venni), hogy amikor ők voltak tinik és nagyon akartak valamit, akkor senki sem tudta volna őket lebeszélni.

2017. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!