Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyok elköltöztetek otthonról...

Milyok elköltöztetek otthonról (saját házba, albérletbe stb) hogy reagáltak a szüleitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én most költöztem albérletbe,de a szüleim nagyon támadtak miatta,hogy elszúrom az életem,hogy kiszorom az ablakon a pénzem,ahelyet,hogy felvennék hitelt és saját házat vennék a barátommal.

Ti nálatok is ilyen támadok voltak a szülök,amikor bejelentettétek?


26l


2017. okt. 1. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyat nem lehet ám csinálni, hogy veszek egy lakást, kiadom - ha nem vagy ott rendszeresen, akkor NEM.


Mert nem fizeti a rezsit, elbx valamit, amiért NEKEd, mint tulajnak kell rájárni, stb.

Külföldről az nem úgy működik, hogy ott van egy lakás x km-re, aztán a bérlőre rábízom, mert olyan marha becsületes.

Aha, elég egy szarság, és utazgathatsz ide-oda.

2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

#11 Engem nem zavar, felőlem bárki ragaszkodhat ahhoz, hogy mennyire megéri 10-20 évig egy hitel 1,5-2x-ét fizetni azért a lakásért, ami soha nem lesz az övé. Csak ettől még nem lesz igaz, nem éri meg.


Külföld nyilván más tészta, nem gondolom, hogy ebben az esetben érdemes lehet hazai ingatlant fenntartani. De azt tartom, hogy normális ember rendelkezik értékálló vagyonnal (felénk ez az ingatlan), és nem pakolja a pénz olyanba, ami elveszik. Tehát áthidalásra jó az albi, na de életvitelszerűen, hosszú távon marhaság.

2017. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Budapestre költöztem, itt is tervezem a jövőmet még legalább tíz évig. De nem vennék fel hitelt, hiába, hogy a sajátod fizeted, de nekem tetszik az a szabadság, hogy ha új munkahelyet kapok egy másik kerületbe, akkor odaköltözöm, ha idióta szomszéd költözik mellém akkor keresek új helyet, ha felépül mellettem egy bulinegyed és nem tudok aludni, akkor szintén keresek új helyet. Tudom, a lakást ki lehetne adni, de kockázatos, lelakják, el kell járkálni bérlőt pátyolgatni, stb. A francnak se hiányzik ez, majd ha nyugdíjas leszek, vagy már fix, hogy letelepedek egy helyre, akkor veszek sajátot. Ha lesz pénzem, persze.
2017. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!