Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak,...

Hogyan mondjam el anyámnak, hogy minkelni szeretnék?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy mindenki utálja az ilyen kérdéseket hisz "Állj elé és mond", de én tényleg nem tudom hogyan közelítsek a témához így fiúként. Perse nem nagyon durva teljes sminkre meg ilyenekre gondoltam, csak alapozó és ilyenek. Valaki tudna segíteni?

2017. okt. 16. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Bőrgyógyásznál vagy kozmetikusnál voltál már?
2017. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Természetesen. Többnél is. Adtak ilyen cuccot amivel elvileg ha kenegeted elmúlik. Hát nem. Sőt.
2017. okt. 16. 18:54
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Szedned kellene C-vitamint,B-vitaminokat,E-vitamint,cinket,szelént,mert ez belülről jön.Valami kihozza.A krémek,csak a tüneteket nyomják el,csak a felszínre vannak hatással,az meg nem oldja meg a problémát.
2017. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
18%
Mond azt hogy rocksztár akarsz lenni
2017. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Metionin ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy nagyon zavar az arcbőröd, és amíg meg nem találod rá a megfelelő terméket (vagy ki nem növöd a pattanásokat) szeretnél kevés sminkkel javítani rajta. Nekem több osztálytársam is használt korrektort a gimiben, pedig már az se ma volt. Amúgy én simán bemennék a boltba és vennék korrektort, nem csak a lányoknak jár a kiváltság hogy javítsanak a bőrükön. Plusz elmennék más bőrgyógyászhoz is, nekem is anno a 4. tudott használható cuccot felírni.
2017. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Roaccutan kúra? Fényvédőt kell használni mellette, nagyon szárít, de leirtja a patikat. Önértékelésed javulni fog. Bőrgyógyász! Ne tágíts amíg nem segít!
2017. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!